1 lipca 2014, 21:41
0
co jak co ale zarząd Barcy to dno i wodorosty..ja sie tylko boje co będzie z Realem jak Pereza nie będzie. pozdro;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
co jak co ale zarząd Barcy to dno i wodorosty..ja sie tylko boje co będzie z Realem jak Pereza nie będzie. pozdro;)
0
co jak co ale zarząd Barcy to dno i wodorosty..ja sie tylko boje co będzie z Realem jak Pereza nie będzie. pozdro;)