0

@Marjando komu załaduje? Elche , Levante czy innym ogórkom a może Ani ? Bo jakiejś Gironie ni umiał

2

Mamy nieudolną drużynę z niedoświadczonym trenerem ! Nawet nie chcę słyszeć że 4 podstawowych nie gra ! Bo z kim my graliśmy z R.M , M.Ć. A może z Bayernem ? Nie my graliśmy z Gironą i nie istnieliśmy, zero pomysłu , nie było zgrania , ataku po prostu nie ma! Stawiałem w ciemno 2,3 do zera po blamażu że środy . Spadamy równą pochyłą taką grą i to jest przykre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?