O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5804
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 4

Komentarze

rpw

0

@Ziemny dobre podsumowanie. Szczególnie zgadzam się w opinii odnośnie do Kessiego i Bellerina. Ktoś w komentarzach zabawnie określił tego drugiego jako Dawida Podsiadło. :)

Jeśli chodzi o Xaviego, to podzielam pogląd o zachowaniu go na stanowisku do końca sezonu. Dałbym mu czas. Trzymam kciuki żeby ten proces poszedł droga Artety i Arsenalu, czyli może czasochłonną ale finalnie bardzo pozytywną.

rpw

1

@Balus, czyli nic się nie stało? Nie ma żadnych wniosków? Nikt się nie pomylił? Wszystko jest ok bo taki jest sport?

Moje zdanie jest takie - oczywiście nie ma co popadać w krytykanctwo. W tym sezonie zagraliśmy bardzo dobrze (a momentami wręcz wzorowo) w lidze i dobrze w Lidze Mistrzów. Dobrze bo choć odpadliśmy, to zaszliśmy wysoko i to trzeba docenić.

Jakkolwiek moim zdaniem, EV źle to rozegrał, bo jakiś rodzaj kryzysu w drużynie widać już od jakiegoś czasu. I często ratuje nas albo Messi albo szczęście (jak na przykład w meczu z Chelsea).

Ja nie rozumiem kompletnie totalnego braku reakcji EY na wydarzenia meczowe aż do 80 min. Stał jakby był sparaliżowany i nie zrobił NIC. To jest serio fatalne zachowanie.

Dlaczego na mecz z Leganes nie wystawił drugiego składu żeby dać odpocząć graczom? Zobacz co zrobił Real w tak ważnym meczu ligowym jakim był mecz z Athletico. Zidane ma jakiś plan i go realizuje. EV wczoraj płynął na zasadzie uda się albo nie. Tak nie może prowadzić zespołu trener Barcelony.

I na koniec - można przegrać i przegrać. City z Guardiolą też wczoraj przegrało. Ale grało. Próbowało. Myśmy jako zespół stali i czekali że może się uda doczekać jakoś do 90 minuty z max 2:0. No i nie udało się...:(( Więc mnie boli nawet nie to że odpadliśmy (bo masz rację, że to jest piłka i wszystko się może zdarzyć). Boli bardzo to, że zrobili to bez stylu, bez gry, bez zaangażowania, bez zmian i chyba bez taktyki oraz bez planu.

Wygrał strach i zachowawczość oraz chęć przeczekania.:( Jakby grała malutka Barcelona z Wielką Romą.

Guardiola jak był naszym trenerem, mówił do graczy, że jak będą grali swoją wspaniałą barcelońską piłkę, a nawet przegrają, to nie będzie miał o to do nich pretensji. Ale mają grać swoje! Być Barceloną! Bez strachu! I pod tym się podpisuję i ja, barceloński socio.:) A to co było wczoraj, było dokładnym zaprzeczeniem tych wartości.

rpw

3

Z komentarza z gazeta.pl:

Mistrzostwo negocjacji Barcelony!!! Chłop 31 lat, kupiony za 20mln z kontraktem na 4(+1) lata z klauzulą odejścia 50mln aby odstraszyć kluby przed jego wykupieniem! :D
Zechce porównać do kupna Kroosa przez Pereza.
SUKCESY Jeremy Mathieu:
1x Zdobywca Pucharu Ligi Francuskiej
SUKCESY Toni Koos:
3x Mistrz Niemiec
3x Zdobywca Pucharu Niemiec
1x Zdobywca Superpucharu UEFA
1x Zdobywca Klubowych Mistrzostw Świata
1x Mistrz Świata
1x Zdobywca Ligi Mistrzów

KROOS (25mln)-------------MATHIEU (20mln)

Pozostawiam to bez dodatkowego komentarza.

rpw

0

"Mecze z Realem są bardzo wyrównane"

Andres, jak Cię lubię, ten nie był. Byliście po raz drugi przeciwko Blancos cieniem samych siebie, szczególnie od momentu wejścia Ronaldo. Sam byłeś zagubiony i zagrałeś mocno średni (by nie napisać wprost słaby) mecz.

A co do karnego, to po co to gadanie? Mieliśmy nie rozmawiać o sędziach, a zaczynamy płakać jak Madryt przez ostatnie lata. Prawda jest taka, że gramy bardzo słabo i to jest powód braku dobrych wyników, a nie błędy sędziów.

BTW - stwierdzenie "ślepo wierzę" jakoś mi się nie podoba. Wygląda jakby Andres mówił realnie nie wierzę obecnie w nasze możliwości ale liczę na cud.

rpw

0

pwltbk, i tak i nie. Cytując Sir Alexa - "No one’s bigger than the club".

I wspierając oczywiście Tito musimy mieć to na uwadze, że najważniejsza jest FCB.

Tito życzymy zdrowia i szybkiego powrotu na ławkę trenerską.

Zobacz wszystkie
rpw

3

Z komentarza z gazeta.pl:

Mistrzostwo negocjacji Barcelony!!! Chłop 31 lat, kupiony za 20mln z kontraktem na 4(+1) lata z klauzulą odejścia 50mln aby odstraszyć kluby przed jego wykupieniem! :D
Zechce porównać do kupna Kroosa przez Pereza.
SUKCESY Jeremy Mathieu:
1x Zdobywca Pucharu Ligi Francuskiej
SUKCESY Toni Koos:
3x Mistrz Niemiec
3x Zdobywca Pucharu Niemiec
1x Zdobywca Superpucharu UEFA
1x Zdobywca Klubowych Mistrzostw Świata
1x Mistrz Świata
1x Zdobywca Ligi Mistrzów

KROOS (25mln)-------------MATHIEU (20mln)

Pozostawiam to bez dodatkowego komentarza.

rpw

1

@Balus, czyli nic się nie stało? Nie ma żadnych wniosków? Nikt się nie pomylił? Wszystko jest ok bo taki jest sport?

Moje zdanie jest takie - oczywiście nie ma co popadać w krytykanctwo. W tym sezonie zagraliśmy bardzo dobrze (a momentami wręcz wzorowo) w lidze i dobrze w Lidze Mistrzów. Dobrze bo choć odpadliśmy, to zaszliśmy wysoko i to trzeba docenić.

Jakkolwiek moim zdaniem, EV źle to rozegrał, bo jakiś rodzaj kryzysu w drużynie widać już od jakiegoś czasu. I często ratuje nas albo Messi albo szczęście (jak na przykład w meczu z Chelsea).

Ja nie rozumiem kompletnie totalnego braku reakcji EY na wydarzenia meczowe aż do 80 min. Stał jakby był sparaliżowany i nie zrobił NIC. To jest serio fatalne zachowanie.

Dlaczego na mecz z Leganes nie wystawił drugiego składu żeby dać odpocząć graczom? Zobacz co zrobił Real w tak ważnym meczu ligowym jakim był mecz z Athletico. Zidane ma jakiś plan i go realizuje. EV wczoraj płynął na zasadzie uda się albo nie. Tak nie może prowadzić zespołu trener Barcelony.

I na koniec - można przegrać i przegrać. City z Guardiolą też wczoraj przegrało. Ale grało. Próbowało. Myśmy jako zespół stali i czekali że może się uda doczekać jakoś do 90 minuty z max 2:0. No i nie udało się...:(( Więc mnie boli nawet nie to że odpadliśmy (bo masz rację, że to jest piłka i wszystko się może zdarzyć). Boli bardzo to, że zrobili to bez stylu, bez gry, bez zaangażowania, bez zmian i chyba bez taktyki oraz bez planu.

Wygrał strach i zachowawczość oraz chęć przeczekania.:( Jakby grała malutka Barcelona z Wielką Romą.

Guardiola jak był naszym trenerem, mówił do graczy, że jak będą grali swoją wspaniałą barcelońską piłkę, a nawet przegrają, to nie będzie miał o to do nich pretensji. Ale mają grać swoje! Być Barceloną! Bez strachu! I pod tym się podpisuję i ja, barceloński socio.:) A to co było wczoraj, było dokładnym zaprzeczeniem tych wartości.

rpw

0

Ależ byłem ślepy i głupi będąc przeciwko Panu Rosselowi i temu kontraktowi. Przecież to dla nas światełko w tunelu i wsparcie naszej pustej kasy. Jedyna nadzieja na przetrwanie.

Ileż dobrego możemy zrobić za te pieniądze! Wspierać młodych, podtrzymywać starszych i jeszcze odmalować korytarz klubowy. Zapłacimy też w końcu sprzątaczce i będzie nam mogła umyć okna na Święta.

Skoro tyle dobrego mogą zrobić te pieniądze, to pomyślmy o ile więcej możemy osiągnąć mając kolejne $. A przecież miejsca jest dość! Mamy rękawy koszulek i całe spodenki do dyspozycji. Na pewno jest jeszcze wiele wspaniałych fundacji, a może i (nie bójmy się tego słowa) firm, które dołożą się do naszych szczytnych zasad.

Dzięki temu zostaniemy czysto sportowym klubem, cokolwiek to określenie znaczy.

Brawo Zarząd za odrzucenie mroków przeszłości i głupich zabobonów. Niech żyje nowoczesność i świetlana przyszłość. Do przodu sztandary! Jesteśmy dumni z naszego biznesu, naszych przychodów i malejących długów! Niech prowadzi nas nasze słońce Pan Rossel i jego świetlana idea.

rpw

0

ObserwatorCL

Ja też jakoś tak to pamiętam. Ale chętnie zobaczyłbym wszystkie statystyki z tego dwu meczu. Nie tylko strzały.

Swoją drogą zdaje się 4 strzały Chelsea i 3 gole...Hmmmm
A naszych strzałów powyżej 10ciu i 2 gole.....

Ale cóż, bywa i tak.

Paulov - generalnie się zgadzam. Ale z zakupami trzeba uważać. Ja bym jednak promował tych młodych, bo są nieźlii i mają potencjał. A co najważniejsze rozumieją filozofię.

Łatwo jest kupić np.: takiego Torresa. Tyle, że czasami nic z tego nie wynika, oprócz wydanej kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?