Cadiz wygrywa z nami...to jest Z Barcą.. co dalej?? Bo ja już nie wiem ??? Milan??? Teraz to już h_j z meczami czekajmy na wybory i zmianę (impuls) Laporta??? Ja Messiego bym nie oceniał w wy......???
wczesniej czytajac newsy o odejsciu daniego myslalem sobie ze jest mi to obojetne ale im sprawa staje sie bardziej prawdopodobna to mysle sobie ze alves jest nam potrzebny na boisku jak i poza nim on ma DNA barcy (nie pisze tego z ironia ) moze nie jest taki sam na boisku jak kilka lat temu ale znalesc kogos lepszego to tez problem nawet gdybysmy tych sankcji nie mieli....
Komentarze
1
Bestia wrzuta rasiak strzela... W 96min tak się gra
1
Trafione zdjęcie newsa
2
@Dalhi czerwień w derbach jak gol vamos!!!!
2
Brajkłajta to już nie wymienili
0
Cadiz wygrywa z nami...to jest Z Barcą.. co dalej?? Bo ja już nie wiem ??? Milan??? Teraz to już h_j z meczami czekajmy na wybory i zmianę (impuls) Laporta??? Ja Messiego bym nie oceniał w wy......???
2
Brajkłajta to już nie wymienili
2
@Dalhi czerwień w derbach jak gol vamos!!!!
2
wczesniej czytajac newsy o odejsciu daniego myslalem sobie ze jest mi to obojetne ale im sprawa staje sie bardziej prawdopodobna to mysle sobie ze alves jest nam potrzebny na boisku jak i poza nim on ma DNA barcy (nie pisze tego z ironia ) moze nie jest taki sam na boisku jak kilka lat temu ale znalesc kogos lepszego to tez problem nawet gdybysmy tych sankcji nie mieli....
1
Trafione zdjęcie newsa
1
Bestia wrzuta rasiak strzela... W 96min tak się gra