0

dlatego, że w tej części Europy każdy ma podgrzewane murawy. Dodatkowo plusowa temperatura otoczenia. Nic tylko trzeba wygrać na BayArena bo oni są w jeszcze większym dołku niż BARCA. 1 wygrana w 7 ostatnich meczach...

0

Mamy 2 miejsc w lidze, finał CdR, gramy w LM z Bayerem Leverkusen a były czasy, że BARCA walczyła do ostatniej kolejki o grę w pucharach!! Poprostu większość z Was jest rozpieszczona, a zawodnicy zmęczeni i sfrustrowani. Dla nich to tez nowość bo od dłuższego czasu wygrywali wszystko. Każdy widział mecz i wie jak słabo dzisiaj zagrali, od V.V po Messiego. Wierni po porażce, dumni po wygranej!! VeB!!!

0

dzisiaj Messi i Busi ucierpieli najwięcej. Messi psychicznie a Busi okupił ten mecz swoim zdrowiem. Oby jak najszybciej wrócił do gry!!!!Ale naprawde mina Cesca i Guardioli nie wróża nic dobrego...

0

Messi wymachujący rękami i wręcz krzyczący tu jestem tu jestem...Messi nie potrafiący przyjąć piłki, Messi nie strzelający tylu setek, jedna, dwie ale trzy a nawet cztery??Naprawdę ciężko sie dzisiaj patrzył jak on sam walczy ze sobą :( COŚ Pep musi z tym zrobić, może jeden mecz z ławki albo odpoczynek

0

Alexis potrzebuje zgrania z drużyną i dlatego powinien dzisiaj zagrać ale czy ma siłę na grę od pierwszych minut to wie tylko PEP.
@darkhunter: Nie pamiętam meczu, w którym Guardiola dokonywałby zmian tuz po przerwie. On szanuje zawodników i nawet jak graja słabo dostają szansę poprawy w drugiej połowie, aczkolwiek przy wynikach 3, 4 do zera mógłby czas dać wcześniej gwiazdą odpocząć.

0

Dopiero co w pierwszym składzie zaczyna dostawać szanse Isaac, a Wy już chcecie, żeby od pierwszych minut biegał Tello. To jest BARCA tutaj tak to nie działa.
Zresztą on imponuje sprintami w końcówkach meczów przy wymęczonym przeciwniku. Wnosi świeżość w końcowych minutach bo ostatnio BARCA jakaś ospała była w ostatnich minutach spotkań. Od kilku meczy widać poprawę tylko, że brakuje szczęścia.

0

na narodowym??ten koc "termiczny" pozwala utrzymac MURAWĘ w temperaturze 3-4 stopni, a takowej narazie BRAK. Wszystko ma być...oto Polska własnie

0

BARCA ostatnio czuje się tam jak w drugim domu i wygrywa mecz za meczem :) Do tego tysiące kibiców w kolorach blau-grana i PUYOL wznoszący puchar :D to dopiero byłby widok!

0

Czyli zostanie w Barcelonie praktycznie do końca kariery.
Teraz tak samo jak wszyscy cule czekam na podpis na nowym kontrakcie przez Guardiole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?