rudy123grzyb
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi nie gra odpoczywa
0
ciezko jej powiedziec kto zagra dzis w srodku pomocy busquets czy mascherano ja mysle ze busqets zacznie od ławki
1
Ciekwo ile Messi zaliczy siat w meczu z realem;p ronaldo ma dostac taka jak milner;p
4
słaby ten Ronaldo;p
0
zapowiada sie fajny mecz i ostry sporo kartek bedzie i goli dla Sevili
1
nie moge sie doczekac kiedy polska bedzie zbijac pione z francja a katar bedzie stał sie patrzyłem jebac katar Polska!!
0
słuszyny nalezał sie
0
ronaldo chyba ma dwie asysty ale chuj jebac go;p ja tez plauje zrobic tabelke i pisac sobie bramki ronaldo i Messiego i asysty;p
0
mysle ze trener cos zamiesza i niespodzianka w składzie bedzie
0
song ale piła;) brawo
0
ciezko bedzie ale moze jakies 0-0;p
0
juz tego real nie odrobi niema szans teraz wchodzi turan i jest ogien
0
dwie kartki juz maja godin i garcia czyli nie zagraja z barca;)
0
hehe dokładnie tak samo mówiłem do braciaka strzał z 8 metrów a on mówi strzał z daleka dobry wariat;p
1
ja mysle ze atletico po takiej przegranej jak z barcelona to mysle ze atletico to ogarnie i nie przegrwa wysoko wrecz moze cos ugra jakis remis
0
messi mysli sobie eee za rok jest moja;)
0
słuchajcie sa przecieki neuer otrzyma złota piłke
0
to zwal sobie kapucyna;P
0
to zwal sobie kapucyna hehe;p
1
cycki to maja te laski;p
0
hehe a ronaldo tylko 269tys;p
0
jak lew dostał to juz pewnie niemcy nie dostana wiec leo lub ronaldo
0
pewnie cristiano wygra ale jak by wygrał Neuer fajnie by było bo pewnie Messiemu nie dadza szokda za rok;)
0
taka Barce i Messiego mozna ogladac;)
0
ile razu masche juz grał w takich waznych meczach na srodku obrony. w gorze walczył jak mogł. ale zato nadrabiał w na ziemi dzis tak bedzie ja bym zagrał masche barta i pique
0
To było prawie pewne ze zagramy takim skladem nie chciał zagrac na 3 obronców chyba sie boi. zobaczymy jak rakitic musi dzis zagrac twardo i dobrze bo jak przegramy srodek pola to plecy dzis jak nic.Walczymy!
0
pewnie ten drugi sklad
0
mysle ze w takim meczu trzeba srodek pola opanowac bo jezeli przegramy w srodku pola to atletico nas zniszczy wiec mysle zeby zagrac Masche i busi.
3
suarez taka sama bramka jak w lidzie mistrzów miedzy nogami i poszedl;p
0
cos czuje ze moze odejsc. jak barcelona nie zaczenie grac to odejdzie