O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie ważne jest to czy on osiągnie swój rekord. Oczywiście każdy tego chce i ja też, ale ważne aby on pomagał drużynie, co było widać dzisiaj robi, naprawdę wyśmienicie. Dlatego nie gadajmy o rekordzie, dajmy mu odpocząć, ma jeszcze czas, a do zdobycia 2 bramki żeby pokonać Niemca. To jest przede wszystkim też człowiek, musimy go wspierać, tak jak robimy to zawszę gdy któryś z naszych zawodników nie może grać! Leo szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Visca El Barca!

0

Ludzie nie rozumiem was jedni zganiają na trenera drudzy na sędziego a pomyślcie sobie jaka nasza drużyna jest piękna! jaki grają football ! tak naprawdę to nie winna trenera. Nie ma drużyny która wygrywała by wszystko za dużo oczekujecie pogódźcie się przegraliśmy trudno na następny sezon znowu rusza liga mistrzów bądźmy wszyscy razem nie opuszczajmy Barcy ona ma wielki potencjał!! A co do innych ludzi co wypisują rzeczy wulgarne i są kibicami innych drużyn powiem krótko popatrzcie na swoją drużynę a potem mówcie o rywalach bo jak jesteście tacy mądrzy to przyznajcie się kiedy wasze drużyny odpadły a kiedy Barca. BARCA JESTEŚ WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

Ludzie nie rozumiem was jedni zganiają na trenera drudzy na sędziego a pomyślcie sobie jaka nasza drużyna jest piękna! jaki grają football ! tak naprawdę to nie winna trenera. Nie ma drużyny która wygrywała by wszystko za dużo oczekujecie pogódźcie się przegraliśmy trudno na następny sezon znowu rusza liga mistrzów bądźmy wszyscy razem nie opuszczajmy Barcy ona ma wielki potencjał!! A co do innych ludzi co wypisują rzeczy wulgarne i są kibicami innych drużyn powiem krótko popatrzcie na swoją drużynę a potem mówcie o rywalach bo jak jesteście tacy mądrzy to przyznajcie się kiedy wasze drużyny odpadły a kiedy Barca. BARCA JESTEŚ WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie ważne jest to czy on osiągnie swój rekord. Oczywiście każdy tego chce i ja też, ale ważne aby on pomagał drużynie, co było widać dzisiaj robi, naprawdę wyśmienicie. Dlatego nie gadajmy o rekordzie, dajmy mu odpocząć, ma jeszcze czas, a do zdobycia 2 bramki żeby pokonać Niemca. To jest przede wszystkim też człowiek, musimy go wspierać, tak jak robimy to zawszę gdy któryś z naszych zawodników nie może grać! Leo szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Visca El Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?