21 maja 2010, 15:01
0
a na murawie juz sie zaprezentował??????????????????????
14 stycznia 2010, 16:39
jedyny jego blad to Czychrynski,czy jak tam on sie nazywa ;)
27 lipca 2009, 19:29
http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html
27 lipca 2009, 19:26
http://www.rojadirecta.com/canal/marca.asx tu cos jest:D
4 lutego 2009, 15:38
mam pytanie. ma ktos moze duza wersje tego zdjecia powyzej???:D
27 sierpnia 2008, 16:36
mam pytanie:D ma ktos moze zdjecie druzyny na nowy sezon?takie grupowe co rabia zawsze:P
27 sierpnia 2008, 16:39
27 sierpnia 2008, 19:05
dobrze mowi koles,w takiej druzynie jak barcelona powinien byc bramkarz o wiekszych umiejetnosciach niz ten niepewny wpuszczajacy szmaty valdes
27 sierpnia 2008, 19:07
a i przy wczorajszej bramce tez powinien sie lepiej zachowac,wlasciwie to stal w tym miejscu gdzie leciala pilka
11 października 2008, 22:44
i wcale sie nie dziwie bo jest na reprezentacje za slaby.nie wiem jeszcze czemu Barca nie kupila jakiegos dobrego bramkarza,w takim klubie potrzebny jest bramkarz z najwyzszej pulki:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a na murawie juz sie zaprezentował??????????????????????
0
jedyny jego blad to Czychrynski,czy jak tam on sie nazywa ;)
0
http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html
0
http://www.rojadirecta.com/canal/marca.asx
tu cos jest:D
0
mam pytanie. ma ktos moze duza wersje tego zdjecia powyzej???:D
0
mam pytanie:D ma ktos moze zdjecie druzyny na nowy sezon?takie grupowe co rabia zawsze:P
0
mam pytanie:D ma ktos moze zdjecie druzyny na nowy sezon?takie grupowe co rabia zawsze:P
0
dobrze mowi koles,w takiej druzynie jak barcelona powinien byc bramkarz o wiekszych umiejetnosciach niz ten niepewny wpuszczajacy szmaty valdes
0
a i przy wczorajszej bramce tez powinien sie lepiej zachowac,wlasciwie to stal w tym miejscu gdzie leciala pilka
0
i wcale sie nie dziwie bo jest na reprezentacje za slaby.nie wiem jeszcze czemu Barca nie kupila jakiegos dobrego bramkarza,w takim klubie potrzebny jest bramkarz z najwyzszej pulki:D