0

Czy ktoś z Was będzie na meczu? Może jakiś browar przed Camp Nou?

1

To MU gra w lidze mistrzów?

0

Gdzieś czytałem, że dostał karę finansową na 6000 €....... A

0

Gdzieś czytałem, że dostał karę finansową na 6000 €

0

Oficjalnie : Jutro decyzja o 15 w sprawie Suareza.

0

Melwood a nie "Melwod"

0

Dokładnie, szczególnie, że zna dobrze ligę hiszpańską.

0

Nie, bo będziemy mieć tyle samo punktów co oni, a my mamy lepszy bilans z nimi.

0

I co z tego jak na tym fejsie nic nie ma i nic nie można zrobić.

0

Mi to piszesz?

0

Od kiedy Glasgow jest stolicą Szkocji?

0

na 2 będzie

0

Dzięki

0

Nie, mecz ogląda z trybun

0

To daj linka z lepszą jakością jak taki mądry jesteś ...

0

20:30

0

No 1 połowa a później na deser mecz o superpuchar niemiec

0

The new match date also means that the international players that have been involved in the Confederations Cup will have returned that week to training. Should the coaching staff decide it is appropriate, some of them may travel to Poland, alongside those members of the squad initially selected for the game last Saturday.

0

Wczoraj w magazynie było napisane, że będzie mecz Realu i jeszcze innej drużyny a Barçy nie. Oby tak nie było.

0

Ponoć nie będzie transmisji na Canal plus

0

Lewy ma szansę trafić do Barçy, dzisiaj nawet na okładce Mundo Deportivo było coś o tym nawet wspomniane. Dzisiaj nawet Bayern napisał, że żaden kontrakt z Lewym nie został podpisany. Lewy moim zdaniem może trafić tez do MU.

0

Arsenal wygrał 2 a nie 3:0 z nimi

0

Kupiłem dwa dni temu bilet na oficjalnej stronie za jakieś 112euro, dokładnie nie pamiętam, ja wylatuje z Liverpool, bo tu teraz aktualnie jestem. Lecę tylko na mecz wracam z powrotem już z rana.

0

No ja lecę i fajnie byłoby spotkać tam naszych przed stadionem czy iść na bro po czy przed meczem

0

Czy ktoś z Was leci na mecz z PSG?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?