ryba17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Song zrobił w parę minut więcej niż Sergio przez cały mecz. Real wygrał zasłużenie i tyle. Szkoda strzału Leo z ostatniej minuty, ale akurat do niego można mieć najmniej pretensji,jeśli w ogóle jakieś :)
0
Messi zasłuzył najbardziej.. Niesamowity piłkarz i niesamowity sezon.Jednak mam obawy tak jak Wy,że Mundial może mu zaszkodzić.Pamiętacie sytuacje z sezonu 2005-2006? Przecież wtedy Ronaldinho grał ten magiczny sezon,ale przez Mundial nie został uznany najlepszym piłkarzem świata..Według mnie Cannavaro nie powinien dostać wtedy tej nagrody. Jeśli już ominęła ona Ronaldinho,to powinna trafić w ręce Zizou.
0
Wierzyłem,że powróci.Wierzyłem przez te 3 lata,ale powoli zaczynam w niego wątpić.To co robił było niesamowite i to dzięki niemu zobaczyłem piękno piłki nożnej,co można było z tą piłką robić robił.Ośmieszał największych obronców.Grał jak natchniony.Kiedy był w formie był silny psychicznie i grał na najwyższych obrotach z największymi przeciwnikami.1/8 Champions League,pamiętne spotkanie z Realem.Ale chyba dostał za dużo pieniędzy i za szybko trochę sława do niego przyszła.
Ronnie co by nie mówić będziesz dla mnie ulubionym piłkarzem na zawsze..
0
Ile dla was Pique warty w milionach?? Dla mnie spokojnie ponad 30.
0
Według mnie Zlatan nie jest potrzebny. Mamy Henrego i Eto'o.
0
Moyart
Bo jak niektórzy zobaczą nowy nick to pomyślą ,że kibicuje klubowi jak przyszły sukcesy :)
0
Więc najpierw żeby nie było ,że jestem sezonowcem to Barcelone pokochałem za czasów Ronaldinho (chyba jak większość z nas).Na tą stronę wchodze od około 2-3 lat.
Teraz na temat: Franck się przyda na lewe skrzydło. Zawsze będzie można stosować rotacje Henry-Eto'o (który mam nadzieję nie bedzie strzelał fochów tylko bramki :)
Boże komentarze na stronie realu wkręcają w krzesło. Wypowiedź Pique można sobie tam przeczytać. Piszą,że będzie płakał jak Ronaldo i Kaka będą go wkręcać w ziemie :O