O sobie

  • Zainteresowania boks, mma, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 5 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 5015
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ale jutro będą mieli kaca :)

0

Barca 3:1 Milan, honorową bramkę dla milanu strzelił Bojan.
Mogły by tak wyglądać nagłówki gazet po środowym spotkaniu

0

zasłużenie wygrał :) ciekawe jak się musiał czuć stojąc przy kobiecie która jest znacznie szersza w barach od niego :)

0

Tito zdrowiej jak najszybciej, w takich sytuacjach mecze schodzą na drugi plan
ciekaw jestem komu teraz Mou będzie wsadzał palec w oko... albo w inny otwór

0

dla Puyola te szwy to tyle co pryszcz, bardziej bym się martwił o Bartrę i Valdesa...

Zobacz wszystkie

0

co do Pinto, całkowicie zasłużone miano zawodnika meczu

0

konrados1231
co do Alexisa to sprawa ma się (bynajmniej według mnie) dość jasno, po prostu brakuje mu skuteczności. Przez cały mecz zapierdziela po boisku, szanuje piłkę, co najważniejsze dochodzi do sytuacji strzeleckich, ale niestety brak mu szczęścia. Napewno nie można mu zarzucić że się nie stara, bo akurat w tym jest w czołówce zawodników najbardziej zaangażowanych.

0

tam jest wręcz przeciwieństwo gry jaki prezentuje barcelona. Tam się liczy przedewszystkim szybkość i warunki fizyczne, a u nas z tym drugim jest dość krucho aczkolwiek technika tak jakby przykrywa te braki

0

a mi się marzy by kiedyś w statystykach ujrzeć polskiego piłkarza reprezentującego barwy kataloni

0

fani realu madryt są jacyś dziwni... na swojej stronie w każdym artykule coś jest wspomiane o barcelonie, i nie dość że hejtują oni na swoim forum to zaśmiecają również te. Nie mówię że kibice barcelony nie robią tego samego, aczkolwiek jestem święcie przekonany że nie w takim stopniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?