0

looky

ok, moge sie zgodzic z tym ze pilkarze barcy sa bardziej podatni na kartki, ale jezeli przed meczem z realem, graja dwie slabsze druzyny to widowisko moze byc nieco szarpane, podczas ktorych rowniez wpada masa kartek. a negredo to niezly cwaniak. nie zagralby i tak, bo jest zapisane zdaje sie w jego kontrakcie, ze nie moze on grac przeciwko realowi, wiec kartke zlapal aby wyczyscic sobie konto ;-)

0

looky

jestes niesamowitym arogantem. wracajac do twojego argumentu. a gdyby real gral z inna druzyna zamiast z barca to juz nie moglaby sie ona wykartkowac? hmm?

widzialem jak messi byl kopany, ale co z tym fantem zrobic? obroncy realu najwyrazniej nie sa tak szybcy jak messi ale przynajmniej nadazali z nadstawieniem nogi w przeciwienstwie do innych ekip la liga. no sorry, messi to nie swieta krowa, a pilka nozna to sport kontaktowy, tak samo jak np pilka reczna. tam sie nie odstawia reki, glowy, klatki czy czegokolwiek. a kto gra ostrzej w obronie, przewaznie wygrywa ;)

0

zal tylek sciska jak widze co wy tutaj wypisujecie. badzcie obiektywni. niby w jaki sposob sedzia wypaczyl wynik tego spotkania? mial poglaskac po glowce yeste po tym co zrobil? czerwien bezapelacyjny. tego nie dalo sie niezauwazyc w przeciwienstwie do innych lokciu ktore lataly na lewo i prawo przez graczy obu druzyn.

real gral przeciwko messiemu? sorry, ale to nie sa szachy, przynajmniej real potrafil messiego dobrze przykryc nie jak inne druzyny, ktore nawet nogi nie wystawia jak messi biega miedzy nimi jak tyczkami. real skupil sie tylko i wylacznie na nim bo wiedzac ze jezeli jest wylaczony z gry to barca traci ogromny potencjal.

beznadziejnie sie czyta te wasze wypociny na temat pomylek sedziego. ktos tutaj madrze napisal - jak rywal jest lepszy to i sedzia nie pomoze.

terminarz tez wcale nie musi byc pod real - druzyny obite 4-5:0 przez barce raczej powinny wracac do domu spalone ze wstydu, a jedyna poprawka, wybaczeniem takiego grzechu jest wygrana z realem. wiec gryza trawe aby zachowac twarz.

no nic, jak cos jeszcze wymysle to napisze ;P

0

looky

ok, zgodze sie. ale nie w kwesti cristiano. otoz zdaje sie ze latem chcial przyjsc do realu juz od kilku lat nieistniejacego w europie. wiec twoje twierdzenie ze nie chcialby do takiego realu przejsc w nastepnym sezonie jest conajmniej nieuzasadnione.

0

Terapuls

majac na uwadze mecz na Bernabeu, marginesem bledu dla Barcy jest zatem jedna porazka i jeden remis. ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?