Guardiola nie powinien zastanawiać się jak zatrzymać Messiego - bo to może mu sie udać, lecz jak zatrzymac całą Barcę, a przedewszystkim nasze trio z przodu, bo to może już być nieosiągalne...
Xavi powinien pozostac u nas minimun do konca przyszlego sezonu - wygasniecia kontraktu, albo i dlużej. Wraca stara, dobra nasza "6" jak przed kilkoma sezonami + to co wnosi osobowościa do zespołu jest warte placenia mu tyle ile ma zapisane w kontrakcie.
MSN rozumieja sie genianie, atmosfera panuje w druzynie wysmienita, co pokazuje ostatni mecz - oddanie karnego przez Messiego Neymarowi. Cele druzyny sa stawiane na pierwszy plan, zespol funkcjonuje bardzo dobrze a jeszcze lepiej gra - ich styl gry i wgl.... Ogladanie dzisiejszej barcy sprawia mi wiecej radosci, piekna niz nawet patrzenie jak grala Barca Guardioli.
Alves przedluży kontrakt z kilku powodów:
- jest szczęśliwy w klubie
- niejednokrotnie powtarzał że pieniadze nie są dla niego najważniejsze
- jego rodzina dobrze czuje sie w Barcelonie
- ma dzieci ktore chodza tu do szkoły i jest im tu dobrze
- pragnie walczyc o najwyzsze cele
- itp.
Alves przedluży kontrakt z kilku powodów:
- jest szczęśliwy w klubie
- niejednokrotnie powtarzał że pieniadze nie są dla niego najważniejsze
- jego rodzina dobrze czuje sie w Barcelonie
- ma dzieci ktore chodza tu do szkoły i jest im tu dobrze
- pragnie walczyc o najwyzsze cele
- itp.
MSN rozumieja sie genianie, atmosfera panuje w druzynie wysmienita, co pokazuje ostatni mecz - oddanie karnego przez Messiego Neymarowi. Cele druzyny sa stawiane na pierwszy plan, zespol funkcjonuje bardzo dobrze a jeszcze lepiej gra - ich styl gry i wgl.... Ogladanie dzisiejszej barcy sprawia mi wiecej radosci, piekna niz nawet patrzenie jak grala Barca Guardioli.
Komentarze
0
Nie do konca, bo chce Sb chociaz na dwa lata zapewnic zycie w jednym miejscu - a nie byc nie swiadomym gdzie bedzie mieszkac za rok :)
0
Guardiola nie powinien zastanawiać się jak zatrzymać Messiego - bo to może mu sie udać, lecz jak zatrzymac całą Barcę, a przedewszystkim nasze trio z przodu, bo to może już być nieosiągalne...
0
Xavi powinien pozostac u nas minimun do konca przyszlego sezonu - wygasniecia kontraktu, albo i dlużej. Wraca stara, dobra nasza "6" jak przed kilkoma sezonami + to co wnosi osobowościa do zespołu jest warte placenia mu tyle ile ma zapisane w kontrakcie.
3
MSN rozumieja sie genianie, atmosfera panuje w druzynie wysmienita, co pokazuje ostatni mecz - oddanie karnego przez Messiego Neymarowi. Cele druzyny sa stawiane na pierwszy plan, zespol funkcjonuje bardzo dobrze a jeszcze lepiej gra - ich styl gry i wgl.... Ogladanie dzisiejszej barcy sprawia mi wiecej radosci, piekna niz nawet patrzenie jak grala Barca Guardioli.
7
Alves przedluży kontrakt z kilku powodów:
- jest szczęśliwy w klubie
- niejednokrotnie powtarzał że pieniadze nie są dla niego najważniejsze
- jego rodzina dobrze czuje sie w Barcelonie
- ma dzieci ktore chodza tu do szkoły i jest im tu dobrze
- pragnie walczyc o najwyzsze cele
- itp.
7
Alves przedluży kontrakt z kilku powodów:
- jest szczęśliwy w klubie
- niejednokrotnie powtarzał że pieniadze nie są dla niego najważniejsze
- jego rodzina dobrze czuje sie w Barcelonie
- ma dzieci ktore chodza tu do szkoły i jest im tu dobrze
- pragnie walczyc o najwyzsze cele
- itp.
3
MSN rozumieja sie genianie, atmosfera panuje w druzynie wysmienita, co pokazuje ostatni mecz - oddanie karnego przez Messiego Neymarowi. Cele druzyny sa stawiane na pierwszy plan, zespol funkcjonuje bardzo dobrze a jeszcze lepiej gra - ich styl gry i wgl.... Ogladanie dzisiejszej barcy sprawia mi wiecej radosci, piekna niz nawet patrzenie jak grala Barca Guardioli.
2
Go po prostu nie możemy sprzedać - za żadne pieniadze, a na pewno nie za śmieszne jakieś 25-30 mln euro ;)
0
Piłkarsko okej, ale wiek robi swoje - nie opłaca się go kupować :)
0
SORKI powrót Cuenki z Ajaxu, nie Arsenału ;P