0

@MensculinVeB na inny kierunek ;) studiować można do śmierci

0

@Orlik00 Liverpool
Barcelona
Lazio
Ferencvaros

0

@MensculinVeB To idź na studia też będziesz oceny dostawał

0

Gdyby nie zasada że kluby z tej samej ligi nie mogą trafić na siebie to moglibyśmy trafić na taką grupę
Zenit
Barcelona
Krasnodar
Lokomotiv

0

@VamosRakieta daj link do symulatora

0

@BigVu ja to samo xd

0

@Fawrf skleroza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NGTRX i większość by narzekała że trzeci rok to samo mówi.

0

@ObiektywnyKibic121 nie powiedział że Suarez powinien zostać

0

@Grubson06 coś czuje że przeciwko nam będzie celowo nie trafiał w bramke

0

@Imonkey xdxdxdxd

0

@FC1899Barca Pojebanot

0

I bardzo dobrze

0

@Bartunek i wszystko przechlała

4

@masq zależny gdzie Ronaldinho by grał

0

@jacobFCB Terminal

0

@neymarcin Spartakus
Skazany na śmierć
Dom z papieru

10

Busquets jest cienki

4

Z Gimnastic tracimy bramke ,ciekawe ile byśmy stracili z takim Bayernem obstawiam że z osiem

3

@kamiVeB kto to ku*wa jest Dauglas?

1

@MesQueUnClub96 tylko młotem bo bez młota to nie robota

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FafitFCB Grzegorz Rasiak

0

punkt 4 najlepszy xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi strzela średnio 50 bramek na rok kalendarzowy także za 3 lata może to osiągnąć góra 4 lata tyle jeszcze powinien pograć

5

Wygrasz spokojnie

18

Niechęć do Ronaldo jest dużo większa niż sympatja do Szczęsnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?