sQubany11
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
8 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MensculinVeB na inny kierunek ;) studiować można do śmierci
0
@Orlik00 Liverpool
Barcelona
Lazio
Ferencvaros
0
@MensculinVeB To idź na studia też będziesz oceny dostawał
0
Gdyby nie zasada że kluby z tej samej ligi nie mogą trafić na siebie to moglibyśmy trafić na taką grupę
Zenit
Barcelona
Krasnodar
Lokomotiv
0
@VamosRakieta daj link do symulatora
0
@BigVu ja to samo xd
0
@Fawrf skleroza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NGTRX i większość by narzekała że trzeci rok to samo mówi.
0
@ObiektywnyKibic121 nie powiedział że Suarez powinien zostać
0
@Grubson06 coś czuje że przeciwko nam będzie celowo nie trafiał w bramke
0
@Imonkey xdxdxdxd
0
@FC1899Barca Pojebanot
0
I bardzo dobrze
0
@Bartunek i wszystko przechlała
4
@masq zależny gdzie Ronaldinho by grał
0
@jacobFCB Terminal
0
@neymarcin Spartakus
Skazany na śmierć
Dom z papieru
10
Busquets jest cienki
4
Z Gimnastic tracimy bramke ,ciekawe ile byśmy stracili z takim Bayernem obstawiam że z osiem
3
@kamiVeB kto to ku*wa jest Dauglas?
1
@MesQueUnClub96 tylko młotem bo bez młota to nie robota
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FafitFCB Grzegorz Rasiak
0
punkt 4 najlepszy xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi strzela średnio 50 bramek na rok kalendarzowy także za 3 lata może to osiągnąć góra 4 lata tyle jeszcze powinien pograć
5
Wygrasz spokojnie
18
Niechęć do Ronaldo jest dużo większa niż sympatja do Szczęsnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika