samaras
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha, wp pokazalo klase ;) juz tam nigdy nie zajrze
0
Alley-hoop? po raz pierwszy widze takie okreslenie;]
0
"Po 24 kolejce La Liga mamy siedem punktów przewagi nad drugą drużyną. Wszystko układa się dobrze. Klub jest w dobrej kondycji finansowej."
ni skąd ni z owąd wyskoczyl z dobrą kondycją finansową, zabrzmiało to tak jakby Barca miała sobie przez pieniądze zapewnić triumf w rozgrywkach :D
0
matt21 pewnie w takim wypadku przyznali by rację sędziemu ;) ale że wygraliśmy to mogli sobie na taki krok a mianowicie cofnięcie tej kartki pozwolić . wesołych
0
rafalek50 jak można napisać: "Eto oprócz bramki nic ciekawego nie pokazał"
Jak ta bramka była decydująca jeśli chodzi o osteteczny wynik spotkanie i trzy punkty. To właśnie charekteryzuje wielkiego napastnika, może mu mecz nie do końca wychodzić ale w decydującej sytuacji postawi kropke nad "i" i popisze się skutecznością. Chwała Ci za to Etoo.
Veb
0
on tej klasy już nawet nie musi pokazywać wiadomo że ją ma :D
0
młody głodny gry piłkarz, co ma powiedzieć będąc w nowym klubie. życze mu jak najlepiej, choc wydaje mi sie ze wielkim z najwiekszych to onapewno nie będzie. Tyle w tym temacie. dobranoc ;)
0
jakby krzesła latały to spoko, gorzej jak wszyscy z mułem na twarzy chodzą ;ppp
0
ronaldinho teraz będzie sobie pluł w brode że tam nie poszedł ;)
0
Pep bardzo dobrze wie kto lepiej wypadł.
0
Pamiętam dwie jego bramki z chorwacją na mś 98.
duzo zdrowia przede wszystkim Lillian.