0

haha, wp pokazalo klase ;) juz tam nigdy nie zajrze

0

Alley-hoop? po raz pierwszy widze takie okreslenie;]

0

"Po 24 kolejce La Liga mamy siedem punktów przewagi nad drugą drużyną. Wszystko układa się dobrze. Klub jest w dobrej kondycji finansowej."

ni skąd ni z owąd wyskoczyl z dobrą kondycją finansową, zabrzmiało to tak jakby Barca miała sobie przez pieniądze zapewnić triumf w rozgrywkach :D

0

matt21 pewnie w takim wypadku przyznali by rację sędziemu ;) ale że wygraliśmy to mogli sobie na taki krok a mianowicie cofnięcie tej kartki pozwolić . wesołych

0

rafalek50 jak można napisać: "Eto oprócz bramki nic ciekawego nie pokazał"

Jak ta bramka była decydująca jeśli chodzi o osteteczny wynik spotkanie i trzy punkty. To właśnie charekteryzuje wielkiego napastnika, może mu mecz nie do końca wychodzić ale w decydującej sytuacji postawi kropke nad "i" i popisze się skutecznością. Chwała Ci za to Etoo.

Veb

0

on tej klasy już nawet nie musi pokazywać wiadomo że ją ma :D

0

młody głodny gry piłkarz, co ma powiedzieć będąc w nowym klubie. życze mu jak najlepiej, choc wydaje mi sie ze wielkim z najwiekszych to onapewno nie będzie. Tyle w tym temacie. dobranoc ;)

0

jakby krzesła latały to spoko, gorzej jak wszyscy z mułem na twarzy chodzą ;ppp

0

ronaldinho teraz będzie sobie pluł w brode że tam nie poszedł ;)

0

Pep bardzo dobrze wie kto lepiej wypadł.

0

Pamiętam dwie jego bramki z chorwacją na mś 98.

duzo zdrowia przede wszystkim Lillian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?