O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5623
  • Liczba komentarzy 175
  • Polecenia 166

Komentarze

0

@hazo428 nieee tam. każdy spodziewał się straconego sezonu a szybko wracamy na dobry kurs. z dumą jutro przybijałbym piątki kibicom realu w pracy xD

16

Ojjjjjj sentymantalnie by było gdyby skończyło sie 0:5. Tak czy siak to co Xavi zrobił z drużyną w takim czasie jest niesamowite.

0

Chyba to samo co np. Iniesta czy Robben

0

Skąd wiesz ze Braida zostanie? Cos przeoczyłem?

0

Opuściłem całe CA ale finał chce obejrzeć. Wie ktoś kiedy i o której naszego czasu?

Zobacz wszystkie

34

DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?

30

Ponawiam bo zadnego odzewu nie bylo

DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?

20

Czyli jak przegrana to wina le a jak wygrana to niekoniecznie. Logika nieziemska :)

16

Ojjjjjj sentymantalnie by było gdyby skończyło sie 0:5. Tak czy siak to co Xavi zrobił z drużyną w takim czasie jest niesamowite.

10

Wedlug mnie to ludzie przesadzaja. Gosc ma tez swoje sprawy a nie jacys sobie stana na srodku jezdni i ten ma sie zatrzymac rzucic wszystko i sie nimi zajac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?