DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?
DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?
Wedlug mnie to ludzie przesadzaja. Gosc ma tez swoje sprawy a nie jacys sobie stana na srodku jezdni i ten ma sie zatrzymac rzucic wszystko i sie nimi zajac
Komentarze
0
@hazo428 nieee tam. każdy spodziewał się straconego sezonu a szybko wracamy na dobry kurs. z dumą jutro przybijałbym piątki kibicom realu w pracy xD
16
Ojjjjjj sentymantalnie by było gdyby skończyło sie 0:5. Tak czy siak to co Xavi zrobił z drużyną w takim czasie jest niesamowite.
0
Chyba to samo co np. Iniesta czy Robben
0
Skąd wiesz ze Braida zostanie? Cos przeoczyłem?
0
Opuściłem całe CA ale finał chce obejrzeć. Wie ktoś kiedy i o której naszego czasu?
34
DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?
30
Ponawiam bo zadnego odzewu nie bylo
DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?
20
Czyli jak przegrana to wina le a jak wygrana to niekoniecznie. Logika nieziemska :)
16
Ojjjjjj sentymantalnie by było gdyby skończyło sie 0:5. Tak czy siak to co Xavi zrobił z drużyną w takim czasie jest niesamowite.
10
Wedlug mnie to ludzie przesadzaja. Gosc ma tez swoje sprawy a nie jacys sobie stana na srodku jezdni i ten ma sie zatrzymac rzucic wszystko i sie nimi zajac