samoth_
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
uznawanie bonano za slabego bramkarza i stawienie go w jednym rzedzie z dutruelem to glupota
to samo hesp
szkoda ze tak wiele osob nie pamieta o kims takim jak bustquets - nikt rownie slaby za mojej pamieci u nas nie bronil
0
oj ludzie ludzie
jestescie naprawde dobra strona - nie mozecie wymyslac rzeczy ktorych nie bylo
jak oceniacie pilkarzy to robcie to obiektywnie
henry 5? messi 8? pilka nozna to cos wiecej niz bramki.
nie podazajcie ta droga ktora niebezpiecznie traci fcb24.com
0
mysle ze mialbym odwage powiedziec o tym autorowi w oczy bo sadze ze jest ode mnie sporo mlodszy
nie napisalem niczego zlego tylko stwierdzilem fakt - nowi jezeli nie prezentuja odpowiedniego poziomu nie powinni brac sie za takie newsy
0
komentarz skasowany
uważaj na słowa
mod
0
czytelne to niestety nie jest - za duzo wszystkiego na stronie glownej do tego wspomniane tlo 'zaciemnia' odbior
generalnie duzo lepiej niz poprzednio ale jakbyscie zrobili mniej rzeczy na stronie glownej byloby duzo lepiej wg mnie. i nie tylko mnie
0
pewnie was nie interesuje moje zdanie ale:
- powinniscie zmienic tlo i popracowac nad topem bo sie strasznie zlewaja
- mniej tresci na stronie glownej i mniej buttonow bo mozna dostac oczaplasu
ogolnie moze byc
0
widze ze ktos nie zrozumial tresci newsa - typowe - w hiszpanii zawodnicy maja klauzule odejscia. i stad te wyliczenia CNFCB
0
doczytalem do oceny vv i dalej nie ma sensu czytac
dlaczego? bo skoro juz pierwszy pilkarz jest oceniony niezgodnie z prawda obawiam sie ze dalej bedzie gorzej
0
jogurcik - silva nie chcial odejsc z valencii i przedluzyl kontrakt. do tego ma teraz kontuzje i do gry wroci w okolicach nowego roku
i co macie z tym toure? przeciez widac ze jest jeszcze nieprzygotowany fizycznie
0
widze ze twardo dyskutujecie z ryanem g. czyli niejakim cyrklem? kolesiem ktory podszywa sie pod fanow dowolnej druzyny by dowodzic jakies debilne tezy