Użytkownik zbanowany
7 września 2013, 21:06
0
7 września 2013, 21:05
Nie i chuj
7 września 2013, 21:04
7 września 2013, 21:03
18 stycznia 2012, 23:38
brawo Abidal!!
13 kwietnia 2012, 16:41
najlepszego
24 kwietnia 2012, 22:15
20 minut na być albo nie być
25 kwietnia 2012, 00:47
~Wojownik678 Barca zremisowała a nie przegrała.
12 stycznia 2012, 20:46
~Wingeiro tak zapłacili by 100 milionów za Xaviego by ten za 2 lata poszedł na emeryturę -_-
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Nie i chuj
0
0
0
0
brawo Abidal!!
0
najlepszego
0
20 minut na być albo nie być
0
~Wojownik678
Barca zremisowała a nie przegrała.
0
~Wingeiro tak zapłacili by 100 milionów za Xaviego by ten za 2 lata poszedł na emeryturę -_-