hahahahaha smiac mi sie cche strzelil pare bramek z cienkim zespołem i podnieta jest real jak gral w fazie grupowej ze slabszymi przeciwnikami ronaldo nie gral nie leci na gole
hahaha teraz barcelona szuka pomyłek sędziowskich ? spisków ? rok dwa trzy czemu wtedy nci nei mowili ? bo wygrywali zmieniło się w tym sezonie graja slabo liga przegrana nie wiem jaka liga mistrzow bo dzisiaj grają roznie moze byc ale dajcie sobie siana real jest lepszy czemu prawdziwyt kibic nie przyjmie tego ? tylko teori spiskowych szukaja sami sie osmieszacie.
1902 :)
no tak tak po prostu mysla ze sa najlepssi wychowankow maja dobrych ale.. pique fabregas oni wychwoali sie w innych klubach i stamtad wyciagneli ich za gruba kase barca przeciez nie bedzie grala na najwyzszym poziomie ogarnijcie sie. A pep czemu kontraktu nie przeduzyl ? bo wie co sie dzieje.. sadasdsafPozrrsd
hahahahaha smiac mi sie cche strzelil pare bramek z cienkim zespołem i podnieta jest real jak gral w fazie grupowej ze slabszymi przeciwnikami ronaldo nie gral nie leci na gole
hahaha teraz barcelona szuka pomyłek sędziowskich ? spisków ? rok dwa trzy czemu wtedy nci nei mowili ? bo wygrywali zmieniło się w tym sezonie graja slabo liga przegrana nie wiem jaka liga mistrzow bo dzisiaj grają roznie moze byc ale dajcie sobie siana real jest lepszy czemu prawdziwyt kibic nie przyjmie tego ? tylko teori spiskowych szukaja sami sie osmieszacie.
1902 :)
Komentarze
0
0
jebniety to ty patryk jestes
0
hahahahaha smiac mi sie cche strzelil pare bramek z cienkim zespołem i podnieta jest real jak gral w fazie grupowej ze slabszymi przeciwnikami ronaldo nie gral nie leci na gole
0
hahaha teraz barcelona szuka pomyłek sędziowskich ? spisków ? rok dwa trzy czemu wtedy nci nei mowili ? bo wygrywali zmieniło się w tym sezonie graja slabo liga przegrana nie wiem jaka liga mistrzow bo dzisiaj grają roznie moze byc ale dajcie sobie siana real jest lepszy czemu prawdziwyt kibic nie przyjmie tego ? tylko teori spiskowych szukaja sami sie osmieszacie.
1902 :)
0
sezonowcow ubyje
0
jebniety to ty patryk jestes
0
no tak tak po prostu mysla ze sa najlepssi wychowankow maja dobrych ale.. pique fabregas oni wychwoali sie w innych klubach i stamtad wyciagneli ich za gruba kase barca przeciez nie bedzie grala na najwyzszym poziomie ogarnijcie sie. A pep czemu kontraktu nie przeduzyl ? bo wie co sie dzieje.. sadasdsafPozrrsd
0
wierzcie dalej wierzcie ale real z mou na czele nie puści 10 pkt od tak.. role sie odwrocily liga i liga mistrzow nasza wasz superpuchar
0
hahahahaha smiac mi sie cche strzelil pare bramek z cienkim zespołem i podnieta jest real jak gral w fazie grupowej ze slabszymi przeciwnikami ronaldo nie gral nie leci na gole
0
hahaha teraz barcelona szuka pomyłek sędziowskich ? spisków ? rok dwa trzy czemu wtedy nci nei mowili ? bo wygrywali zmieniło się w tym sezonie graja slabo liga przegrana nie wiem jaka liga mistrzow bo dzisiaj grają roznie moze byc ale dajcie sobie siana real jest lepszy czemu prawdziwyt kibic nie przyjmie tego ? tylko teori spiskowych szukaja sami sie osmieszacie.
1902 :)