O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5429
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

jebniety to ty patryk jestes

0

hahahahaha smiac mi sie cche strzelil pare bramek z cienkim zespołem i podnieta jest real jak gral w fazie grupowej ze slabszymi przeciwnikami ronaldo nie gral nie leci na gole

0

hahaha teraz barcelona szuka pomyłek sędziowskich ? spisków ? rok dwa trzy czemu wtedy nci nei mowili ? bo wygrywali zmieniło się w tym sezonie graja slabo liga przegrana nie wiem jaka liga mistrzow bo dzisiaj grają roznie moze byc ale dajcie sobie siana real jest lepszy czemu prawdziwyt kibic nie przyjmie tego ? tylko teori spiskowych szukaja sami sie osmieszacie.
1902 :)

0

sezonowcow ubyje

Zobacz wszystkie

0

jebniety to ty patryk jestes

0

no tak tak po prostu mysla ze sa najlepssi wychowankow maja dobrych ale.. pique fabregas oni wychwoali sie w innych klubach i stamtad wyciagneli ich za gruba kase barca przeciez nie bedzie grala na najwyzszym poziomie ogarnijcie sie. A pep czemu kontraktu nie przeduzyl ? bo wie co sie dzieje.. sadasdsafPozrrsd

0

wierzcie dalej wierzcie ale real z mou na czele nie puści 10 pkt od tak.. role sie odwrocily liga i liga mistrzow nasza wasz superpuchar

0

hahahahaha smiac mi sie cche strzelil pare bramek z cienkim zespołem i podnieta jest real jak gral w fazie grupowej ze slabszymi przeciwnikami ronaldo nie gral nie leci na gole

0

hahaha teraz barcelona szuka pomyłek sędziowskich ? spisków ? rok dwa trzy czemu wtedy nci nei mowili ? bo wygrywali zmieniło się w tym sezonie graja slabo liga przegrana nie wiem jaka liga mistrzow bo dzisiaj grają roznie moze byc ale dajcie sobie siana real jest lepszy czemu prawdziwyt kibic nie przyjmie tego ? tylko teori spiskowych szukaja sami sie osmieszacie.
1902 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?