0

jakiś lonk na sopcasta macie możE?

0

najlepszego Leo!! :)

0

Barca zagra z Deportivo pierwszym składem, bynajjniej w przodzie i teraz wam mówie Eto'o strzeli minimum 3 BRAMKI !!!

0

"szyszunialo" to nie blad redakcji. przed meczem prawdopodobnie zostanie skreślony jeden bramkarz, jak valdesa bedzie bolalo stluczenie być moze ze to bedzie wlasnie on ;)

0

Emilinho nie siadzie nie wyeliminuja ci bo jak nie wystapi w meczu sie nie liczy xDD

0

alves ława?

0

trzeba wszystkie w lidze wygrywac i czekac na potkniecia rywali, zeby potem skupic sie na pucharach bo tez jest wazne zeby jak najwiecej osiagnac w tym sezonie i udowodnic kto rzadi w pilkarskim swiecie!!

0

czemu uwazacie ze za slaby?? moim zdaniem jakby sie rozegral by calkiem dobrze gral. bojan przeciez tez nic wielkiego nie pokazuje a gra. moim zdaniem rok trenowania z guardiola niecaly moze nawet i lewe skrzydlo uzupelnione na 45min conajmniej;]

0

napisal by mi ktos esa chociażby z gg z wynikami losowania z kim barca jest w grupie?? jestem bardzo ciekaw i chcialbym znac wynik losowania na "gorąco". z gory dziekii ;) moj kom. 515310550

0

widze ze ladnie sie dzieje i w 2 zespole. ;) oby tak dalej!! BARCA KROLUJE !!! Teraz aby spokojnie dazyc do wygrania ligi i w lm powalczyc o zwyciestwo (Wg mnie jestesmy faworytem !!! ) ;)

0

Postawilem na Barca w sts ze wygra roznica 2 bramek conamniej !! JAZDA JAZDA JAZDA !!! LOKOMOTYWA BARCY ROZGRZEWA SIE I JUTRO BEDZIE KONCERT MESSIEGO I ETO'O !!!!!!!!!!!!!!

0

ja na miejscu sztabu szkoleniowego barcy staralbym sie o nowego bramkarza. jest nim niewatpilwie np. Artur Boruc.

0

kiedy pierwsza kolejka??;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?