0

Szejk jest pod ścianą, honor i poczucie wyższości mu nie pozowoli na odpuszczenie Brazylijczyka w sytuacji w której zaszło to tak daleko . Neymar stał się jego oczkiem w głowie i zrobi wszystko żeby go pozyskać a nie zostać wykluczonym z LM. Także to może być nasza szansa na wyciągnięcie Marca.

0

Co w tym dziwnego? Iniesta nie jest coraz młodszy a wręcz przeciwnie ... Cou idealnie by się nadał. Następnie Verratti tego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć dlaczego on jest potrzebny .
Kolejny Dembele doskonale wie że mimo młodego wieku ma szansę być pierwszym wyborem na lewej flance w Barcelonie ,taka okazja może się nie powtórzyć .
Kolejny to Manolas , Pique jest coraz starszy a poza nim i Umtitim nie ma nikogo tak naprawdę . Mascherano to jego ostatni sezon, Marlon to wielki znak zapytania ,a Verma to emeryt na wózku inwalidzkim.
A co do finansów
Verratti w rozliczeniu +170 mln.
Więc nasz budżet wynosi około 250 mln.
Dembele i Cou 100x2
Manolas 40.
I wszyscy zadowoleni

4

Witam !

Powiem tak : jesteśmy w bardzo patowej sytuacji, z jednej strony w tym momencie my mamy kartę przetargową w sprawie Neymara i właśnie teraz trzeba pokazać soczystego faka do szejka w postaci 170 mln + Verratti i pod żadnym pozorem się zgadzać na żadne półśrodki typu Draxler lub Di Maria . I w tym momencie szejk jest pod ścianą,za daleko to się posunęło żeby się teraz wycofać a po drugie kolejna plama na jego wizerunku , honor mu na to nie pozwoli a kibice i piłkarze by nie wybaczyli . Mając Verrattiego dokupując Cou i Dembele + stoper marzy mi się Manolas , będziemy znów potęga i wydziejmy Tylko na plus .

Z drugiej strony jeśli transakcja nie doszła by do skutku to nie wyobrażam sobie Neymara spowrotwm w szatni i zostalibysmy ze zgniłym jajem na które nikogo nie stać...

0

Po tym ci wstawił El Pistolero, jestem spokojny o naszą przyszłość ... i wyjdzię to nam na dobre jedynie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?