0

Przecież w maju rozpoczynają się zgrupowania reprezentacji przed Euro i Copa America. Grają po 60 meczy na sezon to teraz muszą przejść regeneracje a nie 2 dni po ważnym meczu finału Copa del Rey mają jechać na środek pustyni i grać z jakimiś Katarczykami o nic.

0

0

Ale dla mnie szacun ?

0

No w sumie racja.

2

Ale trochę ma rację te wielkie kluby mają łatwiej powinni to zmienić żeby te mniej słynne kluby też miały szanse.Bayern Benfica powinien być karny.Jestem fanem Barcy ale Suarez przesadził i nie zdziwił bym się jak by dostał czerwień bo to już nie pierwszy raz jak wpadnie w furię to mu odbija.

0

Według mnie mogli by zmienić nazwę stadionu i zrobić jakąś wielką kartoniade podczas El Calsico.

0

mogą już grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?