sebak66
Dołączył/a: listopad 2010
leszno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
ale sie podjarałem tym meczem :) VeB
0
jednego kaleki mniej :)
0
ciekawe co z tego bedzie ;/ dani leci na kase
0
Mascherano genialnie :)
0
oczywicie 2-0 dla nas :D a na fladze tak mi nie zalezy jak na kolejnym zwyciestwu Barcy!!