0

Czuje ze Henry cos pokaze z Osasuną :)

0

KOCHAM REAL ZA TE ICH PORAŻKI :d:d POZDRO BARCA :))

0

ibra kocham cie :D:D

0

messi robi swoje dzisiaj :D

0

zaczyna sie strzelanie :D bravo MESSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIII :>

0

keita :D

0

Puyol rzadzi na prawej stronie :D

0

najwazniejsza wygrana:) ale gre by mogli poprawic w drugiej części meczu

0

czytac nawet nie umiecie hehe

0

goooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllll

0

barcelona91

oglada meczyk bo niedługo inter gra z barca w Lidze Mistrzów

0

bubu

ale wazne ze bramka ;p

0

gooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll

0

nie ma cos innego leci ;p

0

nie wyszło mu ale moze cos strzeli ;p

0

http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16 tutaj jest meczyk i polski komętarz

0

meczyki juz wytypowane ????

0

messi nie wystąpi jest na zgrupowaniu reprezentacji !!!!!!

0

no zobaczymy :)) sądze ze oprocz bramki to wszystkie pozycje dla Barcy sie należą :D

0

pedro debiut marzenie :))

0

pedro debiut marzenie :))

0

moze murawe szykowali pod siebie a jednak im nie wyszło :D

0

ja tam nikogo nie krytykuje bo sam napewno bym tak zagrał ze szkoda gadac :) ale meczy w wykonaniu Barcy nie najgorszy :P zobaczymy jak bedzie z Manchesterem City ;p pozdrawiam :-)))))))

0

meczyk nie najgorszy :) ale to dopiero poczatek sezonu ;p Barca jeszcze pokaze jak sie gra w piłke :) brawo dla Pedro :))) pozdro kibole :D

0

www.kuszotv.pl tam mozecie sobie wybrać stacje na ktorej chcecie ogladac meczy ale wątpie zeby było po polsku :)

0

tVP Sport i jedziemy :D pozdro dla kibiców BARCY :)))

0

tVP Sport i jedziemy :D pozdro dla kibiców BARCY :)))

0

ja bym sie nie angażował za mocno w sprowadzenie chyhrynskiego na ukrainie kazdy moze grac a w hiszpani byle kogo tez nie kupuja, moze to byc transfer nie udany podobny do Hleba :) pozdrawiam kibiców bracy :D

0

jeszcze troche i bedzie strzelał brameczki jak na wyspach :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?