sebak6663
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
64-130 Rydzyna ul.P.Ferrariego 5
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuje ze Henry cos pokaze z Osasuną :)
0
KOCHAM REAL ZA TE ICH PORAŻKI :d:d POZDRO BARCA :))
0
ibra kocham cie :D:D
0
messi robi swoje dzisiaj :D
0
zaczyna sie strzelanie :D bravo MESSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIII :>
0
keita :D
0
Puyol rzadzi na prawej stronie :D
0
najwazniejsza wygrana:) ale gre by mogli poprawic w drugiej części meczu
0
czytac nawet nie umiecie hehe
0
goooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllll
0
barcelona91
oglada meczyk bo niedługo inter gra z barca w Lidze Mistrzów
0
bubu
ale wazne ze bramka ;p
0
gooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll
0
nie ma cos innego leci ;p
0
nie wyszło mu ale moze cos strzeli ;p
0
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16 tutaj jest meczyk i polski komętarz
0
meczyki juz wytypowane ????
0
messi nie wystąpi jest na zgrupowaniu reprezentacji !!!!!!
0
no zobaczymy :)) sądze ze oprocz bramki to wszystkie pozycje dla Barcy sie należą :D
0
pedro debiut marzenie :))
0
pedro debiut marzenie :))
0
moze murawe szykowali pod siebie a jednak im nie wyszło :D
0
ja tam nikogo nie krytykuje bo sam napewno bym tak zagrał ze szkoda gadac :) ale meczy w wykonaniu Barcy nie najgorszy :P zobaczymy jak bedzie z Manchesterem City ;p pozdrawiam :-)))))))
0
meczyk nie najgorszy :) ale to dopiero poczatek sezonu ;p Barca jeszcze pokaze jak sie gra w piłke :) brawo dla Pedro :))) pozdro kibole :D
0
www.kuszotv.pl tam mozecie sobie wybrać stacje na ktorej chcecie ogladac meczy ale wątpie zeby było po polsku :)
0
tVP Sport i jedziemy :D pozdro dla kibiców BARCY :)))
0
tVP Sport i jedziemy :D pozdro dla kibiców BARCY :)))
0
ja bym sie nie angażował za mocno w sprowadzenie chyhrynskiego na ukrainie kazdy moze grac a w hiszpani byle kogo tez nie kupuja, moze to byc transfer nie udany podobny do Hleba :) pozdrawiam kibiców bracy :D
0
jeszcze troche i bedzie strzelał brameczki jak na wyspach :P