sebal1realfan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
lipno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sciah pozdro ide po piwo i wbijam na cs tylko w jakiego grasz source czy co ?? nie bede rozpaczal no nie
real tez pokaze swoje
0
Widzisz ty jak zobaczyles ze barca wygrywala z innymi rywalami po 5-0 to myslales ze i z realem tak bedzie nie barca zagrala tak jak najlepiej mogla a w nie kazdym meczu ta sie strzelic 5 bramek
hala madrid pozdro all milej zabawy
marcinbaca dzieki
0
Sciah tak ci co daja eto i messiemu takie noty ja jak real wygral 4-1 z barca to bilem brawa wszystkim pilkarzom wiesz czemu bo gdyby ktorys z nich niegral moglo by byc inaczej
hala madrid
0
Krystek doceniam to co powiedziales my mielismy swoje dwa sezony czas moze na barce sa wzloty i upadki barca teraz lata real upada ale nie powiedzial ostatniego slowa
pozdroo dla wszystkich milej zabawy zycze ja sie dobrze bawilem po ostatnim gran derbi zycze wam tego teraz
narq
pozdro
hala madrid
0
Ludzie jak wy mozecie nazekac na swoich pilkarzy wygraliscie 2-0 nawet gdyby messi gral slabo caly mecz ucieszyl was wszystkich druga bramka
co za sens zebym ja tutaj wypisywal takie glupoty jak ' barca miala szczescie' nie miala to jest fakt nie moja opini grala znakomicie caly mcz a ze my mamy cassiliasa to nieraz tak jest hehe
szkoda mi nie ktorych fanow realu i barca ktorzy wchodza na serwisy rywala i wypisuja glupoty jestesmy tylko kibicami nastepnym razem moze real wygra i wiem ze normalni kibice barcy tak jak niektorzy z was wejda na nasz serwis i nam pogratuluja
brawa barca za piekne widowisko miejmy nadzieje ze kazde gran derbi bedzie tak emocjunujace brawa brawa i jeszcze raz brawa
HALA MADRID
0
Ludzie jak wy mozecie nazekac na swoich pilkarzy wygraliscie 2-0 nawet gdyby messi gral slabo caly mecz ucieszyl was wszystkich druga bramka
co za sens zebym ja tutaj wypisywal takie glupoty jak ' barca miala szczescie' nie miala to jest fakt nie moja opini grala znakomicie caly mcz a ze my mamy cassiliasa to nieraz tak jest hehe
szkoda mi nie ktorych fanow realu i barca ktorzy wchodza na serwisy rywala i wypisuja glupoty jestesmy tylko kibicami nastepnym razem moze real wygra i wiem ze normalni kibice barcy tak jak niektorzy z was wejda na nasz serwis i nam pogratuluja
brawa barca za piekne widowisko miejmy nadzieje ze kazde gran derbi bedzie tak emocjunujace brawa brawa i jeszcze raz brawa
HALA MADRID
sciah i marcinbaca wy jestescie jednymi z tych ktorych nigdy nie ogarne ;/
0
Ludzie jak wy mozecie nazekac na swoich pilkarzy wygraliscie 2-0 nawet gdyby messi gral slabo caly mecz ucieszyl was wszystkich druga bramka
co za sens zebym ja tutaj wypisywal takie glupoty jak ' barca miala szczescie' nie miala to jest fakt nie moja opini grala znakomicie caly mcz a ze my mamy cassiliasa to nieraz tak jest hehe
szkoda mi nie ktorych fanow realu i barca ktorzy wchodza na serwisy rywala i wypisuja glupoty jestesmy tylko kibicami nastepnym razem moze real wygra i wiem ze normalni kibice barcy tak jak niektorzy z was wejda na nasz serwis i nam pogratuluja
brawa barca za piekne widowisko miejmy nadzieje ze kazde gran derbi bedzie tak emocjunujace brawa brawa i jeszcze raz brawa
HALA MADRID
0
Dla mnie wiedzialem ze bedzie ciezki mecz ale gran derbi jak wiecie zawsze jest inne niz kazdy mecz zal mi takich dzieci co na realu serwisie mowia ze barca to cioty czy cos bo ja tak nie mowielm jak real pokonal barce 4-1 wygrali wtedy bo zasluzyli
barca wygrala teraz 2-0 czemu bo zasluzyli proste
Brawo dziekuje za emocje piekny mczyjk wiezylem do konca chociaz na remios hehe jak kazdy fan swojego klubu no nie
ale lepsi wygrali i to jest piekne
wielke brawa tez dla niektoych kibicow barcy
ale ci co wchodza na stronke realu maja cos nie tak z glowai wipisuja glupoty
hala madrid
milej zabawy po wygranej powiem wam ze ja po ostatnim gran derbi to sie dobrze bawilem czas na was
0
Dla mnie wiedzialem ze bedzie ciezki mecz ale gran derbi jak wiecie zawsze jest inne niz kazdy mecz zal mi takich dzieci co na realu serwisie mowia ze barca to cioty czy cos bo ja tak nie mowielm jak real pokonal barce 4-1 wygrali wtedy bo zasluzyli
barca wygrala teraz 2-0 czemu bo zasluzyli proste
Brawo dziekuje za emocje piekny mczyjk wiezylem do konca chociaz na remios hehe jak kazdy fan swojego klubu no nie
ale lepsi wygrali i to jest piekne
wielke brawa tez dla niektoych kibicow barcy
ale ci co wchodza na stronke realu maja cos nie tak z glowai wipisuja glupoty
hala madrid
milej zabawy po wygranej powiem wam ze ja po ostatnim gran derbi to sie dobrze bawilem czas na was
0
Wiec tak Po Pierwsze wielke gratulacje dla Barcy brawo piekna gra nie ma co gadac zasluzyli
Jestem fanem Realu wiezylem ale jednak lepsi wygrywaja bylo i tak teraz
tylko nie ktorzy mowia tak na real ale to Barça nie mogla wygrac z realem od 5 meczy niema co wyzywac my tylko lubimy te kluby
ale jeszcze raz brawo piekny mecz w wykonaniu Barçy
Hala madrid
0
Wiec tak Po Pierwsze wielke gratulacje dla Barcy brawo piekna gra nie ma co gadac zasluzyli
Jestem fanem Realu wiezylem ale jednak lepsi wygrywaja bylo i tak teraz
tylko nie ktorzy mowia tak na real ale to Barça nie mogla wygrac z realem od 5 meczy niema co wyzywac my tylko lubimy te kluby
ale jeszcze raz brawo piekny mecz w wykonaniu Barçy
Hala madrid
0
Wiec tak Po Pierwsze wielke gratulacje dla Barcy brawo piekna gra nie ma co gadac zasluzyli
Jestem fanem Realu wiezylem ale jednak lepsi wygrywaja bylo i tak teraz
tylko nie ktorzy mowia tak na real ale to Barca nie mogla wygrac z realem od 5 meczy niema co wyzywac my tylko lubimy te kluby
ale jeszcze raz brawo piekny mecz w wykonaniu barcy
Hala madrid
Bedzie rewanz :)