0

no no popisałeś się z tym Bojanem...

0

Nie może tylko na pewno wygramy na Wembley.

0

Di Maria by się przydał ale już są plotki że realek chce go pozyskać

0

pan od wódy

Ty się frajerem urodziłeś. Wypad z tej strony!!

0

Angelo Di Maria z Benefiki przydałby się na skrzydło

0

Geble

Prawdziwi kibice zawsze będą ze swoją drużyną na dobre i na złe.

A nie jak cała masa "sezonowców"

0

duch toma joad

"jaki Robben, co ty gadasz! żaden były piłkarz Realu nigdy nie będzie grał w Barcelonie (wyjątkiem jest Eto ale on był tam przelotem),a na pewno nie piłkarz który grał tam kilka lat "

O ile wiesz Luis Enrique grał 5 lat w realku zanim przyszedł do Barcy.

Więc nigdy nie mów nigdy

0

Bardzo dobrze chociaż wolałbym żeby przyszedł Torres ale angole i tak go nie puszczą

0

Jeżeli Mourinho by prowadził Realek to będzie dla nas duży problem

0

Tak typowałem że będzie remis.Jest jeszcze parę meczów do rozegrania a część kibiców myśli że po wygranej z Realkiem już mamy mistrza

0

Zdecydowanie Di Maria a Ribery niech dalej siedzi u szwabów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?