sebek794
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemanko, wybieramy się do BCN i na ten moment mamy 3h opóźnienia (Warszawa Modlin) kojarzycie może czy jest to związane ze strajkami?
0
@Chwytliwy Myślę, że bardziej potrzebujemy Favra niż Valverde
1
Zastanawia mnie czemu w przypadku zmiany trenera nie pojawia się nazwisko Luciena Favra. Od kilku sezonów pokazuje, że lubi grać ofensywnie, piłką, pressingiem. W obecnym sezonie Borussie oglądało się momentami naprawdę świetnie. Widać, że nie obawia się stawiać na młodzież. Wydaje mi się, że zarząd powinien się mocno przyjrzeć jego kandydaturze, natomiast ani razi nie widziałem wzmianki na jego temat.
6
Tani transfer dajacy ogromną wartość dla drużyny. Oby z nami został przez kolejny rok.
0
Kurde, a zapowiadał się na początku sezonu bardzo ciekawie...
1
Nie zapominaj o tym, że to zawodnik stworzony na prawe skrzydło. Technikę ma niesamowitą, ale wydaje mi się, że u nas dublowałby się z Leo.
0
Przypomnij proszę czy Cardona jest sprzedany czy też na wypożyczeniu?
0
Patrząc na grę Vidala ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że z nim w składzie nie przegralibysmy meczu z Romą
1
Kupujesz Eleven, ściągasz apke I transmisja dostosowuje się do prędkości neta. Najwyżej bedziesz oglądał w słabszej rozdzielczości, ale obejrzysz :)
0
A wgl rozważają taki zakup, bo nigdzie o tym nie słyszałem?
1
Polecam telewizję IPTV. Mam wszystkie kanały dostępne w PL i wychodzi mi to ok. 70 pln miesięcznie. Jak chcecie dowiedzieć się coś więcej to zapraszam na priv :)
0
Jestem dużym fanem talentu De Jonga, ale nie ma co z niego od razu robić mega gwiazdy.
Przykłady chociażby Neymara czy nawet Mbappe wydają mi się być trochę nie na miejscu, bo za Neyem szedł cały rynek brazylijski i duża część Ameryki Południowej, więc finansowo były duże szanse, że transfer się szybko spłaci, a Mbappe grając w Monaco był o wiele bardziej decydujący.
Byłbym bardziej zadowolony jakby udało się przyciągnąć bardziej aspektami sportowymi, a nie finansowymi. Chłopak młody i można byłoby go uświadomić, że czas na zarobienie dużych pieniędzy jeszcze będzie miał, a żaden klub nie zagwarantuje mu rozwoju u boku najlepszych.
0
Patrząc na ten transfer od strony gospodarczej to jest to dramat. O ile jestem w stanie zrozumieć te 90 mln euro (wiemy jak ważny jest Busi i jak ważne będzie jego zastąpienie) to żądania takiej dużej wypłaty już totalnie nie. Na razie w okresie ogólnego gospodarczego "prosperity" klub będzie w stanie to udźwignąć, ale nie wiadomo ile taki stan będzie trwał.
W przypadku załamania rynku logicznym jest, że odbije się to też na klubie (już teraz bilety na mecz są znacznie wywindowane). Takie działania mogą nas pociągnąć z powrotem do czasów Gasparta, z których wyciągamy się po dziś dzień.
1
Jak możesz określić potencjał zawodnika skoro praktycznie nie widziałeś go na boisku? Jeżeli chodzi o treningi to nie było słychać, żeby nie był zaangażowany. Gomes i Denis, a w szczególności ten pierwszy też nie błyszczeli na boisku, a mimo to dostawali więcej szans.
0
Ja tam widzę idealny moment dla De Jonga na transfer. Busi powoli traci swoją jakość. Wchodzi już w taki wiek, że nie będzie mógł grać "wszystkiego". DM w Barcelonie to bardzo trudna pozycja. Holender mógłby się przy Busquetsie wiele nauczyć, a przy tym nie zostałby wrzucony na głęboką wodę.
0
Dla mnie to totalnie niezrozumiała decyzja tym bardziej w obliczu odejścia Munira, prawdopodobnie Denisa i kontuzji Rafinhi. W sytuacji kiedy pozbędziemy się jeszcze Malcoma powtórzy się sytuacja z zeszłego sezonu gdzie nie mieliśmy żadnego skrzydłowego na zmianę dla Coutinho/Dembele, a na chwilę obecną próżno ich także szukać w canterze.
0
Ja widziałem Malcoma w presezonie, który pokazywał się z bardzo dobrej strony, więc chociażby z tego względu.
0
Zanim zaczniecie mianować Icardiego jako zastępce Suareza to polacam najpierw pooglądać trochę meczy Interu. Ten typ napastnika by się u nas zupełnie nie sprawdził. Icardi to typowa 9, lis pola karnego. Skuteczność ma na prawdę na wysokim poziomie, ale już w samej kreacji jest przeciętny, mówi chociażby o tym liczba jego podań w meczu czy wygranych driblingów.
1
Najlepiej zadzwoń do operatora, może to jakaś awaria po ich stronie.
1
Osobiście posiadam SGS8 od 9 miesięcy i naprawdę jestem zadowolony. Największy mankament to według mnie bateria (1 dzień), ale przy takim wyświetlaczu to i tak jest ok.
0
Zgadza się, u Enrique to faktycznie grał jako PS czasami. Ale Valverde też go potrafił na podobną pozycję wepchnąć. Często miało to miejsce jak grali Busi i Paulinho, wtedy Rakitic biegał bliżej prawej linii.
0
Widać, w których rejonach boiska Ivan czuje się najlepiej - środek pomocy. Błędem w tamtym sezonie było ustawianie go bliżej prawej flanki. Mając teraz odpowiednich zawodników na ta pozycje, niech Valverde nie myśli spowrotem go tam ustawiać, niech dzieli i rządzi w środku!
0
Dziwne podejście... Skoro więcej platform będzie miało dostęp do LM to chyba lepiej dla nas klientów. Większy wybór, nie trzeba kombinować i zmieniać operatorów w trakcie umowy itd.
0
Polecacie jakaś strefę kibica w Warszawie na mecz z Kolumbią? Ważne, żeby było piwko i nie było limitu wejść, bo słyszałem, że na niektórych były.
0
Na przyszłość do zabezpieczenia ekranu polecam Whitestone Dome Glass. Świetny produkt, który idealnie pasuje do zakrzywionych samsungów.
0
Jestem wręcz przekonany, ze Iniesta czuje się na tyle ważnym zawodnikiem w tej ekipie, że jeszcze rok u nas pogra. Śledząc jego karierę można stwierdzić, że Andres bardziej niż kasę woli przydatność w zespole, a jego rola w tym klubie jest niepodważalna. Nawet gdy już nie będzie zawodnikiem wyjściowego składu to dalej będzie graczem, który robi różnicę, liderem zespołu i prawdziwym kapitanem
Jeżeli się mylę i Iniesta odejdzie to na jego pożegnaniu chciałbym być osobiście i podziękować mu klaszcząc ile sił, bo takiego magika jak on już nigdy nie zobaczymy :)
8
Miałeś chamie złoty róg...
0
Oby tak dalej panowie :)