4

Nie w takim momencie. =d

0

Ehh........

7

Coutango weź zrób to co dziś Gabriel Jesus dla City :D

2

Nie przestawać, bombardować! :D

0

Powoli, ale do przodu. XD

0

Kołczinio ratuj honor przyjacielu!

0

Ale to będzie wpierdziel... bożeeee.

0

Liga portugalska ma inny współczynnik (1,5).

0

Isco tyż.

0

Wszystko się niestety zgadza. Brak Umtitiego i Rakiticia/Obecność Ramosa i Isco żałosna. A OVR Messiego to już kompromitacja ze strony I EJ Cyny Gejm.

0

Dobra, jednak o ile się nie mylę to będą o 19.

0

Nie mylisz się. Ogólnie całe EA to jakiś niesmaczny żart.

0

Nie zdziwiłbym się gdyby Messi dostał 98 OVR.

0

Wyciek na reddicie:
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/8ilh4u/laliga_team_of_the_season_spoilers/
Mam nadzieję, że nietrafiony, ale wątpliwe.

0

Po prostu drużyna sezonu z naszej ligi. Czyli EA wybiera graczy, którzy prezentowali się najlepiej na przestrzeni całego sezonu. Chociaż, czekaj, przecież to EA, które jest ślepe i nie ogląda futbolu więc większość będzie niezasłużona.

1

Właśnie widzę. Nie ma ani Rakiticia, ani Paulinho, ani Umtitiego(XD). A za to jest Ramos i Isco(XDD)!

0

Niecała godzina do TOTSów z La Ligi.
Mam nadzieję, że będzie Rakitić.

0

Gdzie mógłbym pobrać cały wczorajszy mecz w przyzwoitej jakości po polsku? :)
Dzięki z góry.

1

Ach, gdzie te czasy, kiedy mnóstwo ludzi sprzedawało Ivana? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oboje są kreatywni, gościu straszne głupoty wygaduje.

1

A niech go boli.

41

Haha, jeśli tak naprawdę powiedział to jeszcze większy szacunek dla najlepszego komentatora pod słońcem.

0

Eriksen.

1

Can jak najbardziej.

1

To niezłe TOTSy...
http://totswatch.easports.com/

5

A co to ma do rzeczy...?

1

Wychłostać za te spoilery.

3

#TylkoEriksen

0

Kurła, aż pomyślałem, że to realne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?