sebisek
Dołączył/a: lipiec 2017
gdzieś na Pomorzu Zachodnim
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie w takim momencie. =d
0
Ehh........
7
Coutango weź zrób to co dziś Gabriel Jesus dla City :D
2
Nie przestawać, bombardować! :D
0
Powoli, ale do przodu. XD
0
Kołczinio ratuj honor przyjacielu!
0
Ale to będzie wpierdziel... bożeeee.
0
Liga portugalska ma inny współczynnik (1,5).
0
Isco tyż.
0
Wszystko się niestety zgadza. Brak Umtitiego i Rakiticia/Obecność Ramosa i Isco żałosna. A OVR Messiego to już kompromitacja ze strony I EJ Cyny Gejm.
0
Dobra, jednak o ile się nie mylę to będą o 19.
0
Nie mylisz się. Ogólnie całe EA to jakiś niesmaczny żart.
0
Nie zdziwiłbym się gdyby Messi dostał 98 OVR.
0
Wyciek na reddicie:
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/8ilh4u/laliga_team_of_the_season_spoilers/
Mam nadzieję, że nietrafiony, ale wątpliwe.
0
Po prostu drużyna sezonu z naszej ligi. Czyli EA wybiera graczy, którzy prezentowali się najlepiej na przestrzeni całego sezonu. Chociaż, czekaj, przecież to EA, które jest ślepe i nie ogląda futbolu więc większość będzie niezasłużona.
1
Właśnie widzę. Nie ma ani Rakiticia, ani Paulinho, ani Umtitiego(XD). A za to jest Ramos i Isco(XDD)!
0
Niecała godzina do TOTSów z La Ligi.
Mam nadzieję, że będzie Rakitić.
0
Gdzie mógłbym pobrać cały wczorajszy mecz w przyzwoitej jakości po polsku? :)
Dzięki z góry.
1
Ach, gdzie te czasy, kiedy mnóstwo ludzi sprzedawało Ivana? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oboje są kreatywni, gościu straszne głupoty wygaduje.
1
A niech go boli.
41
Haha, jeśli tak naprawdę powiedział to jeszcze większy szacunek dla najlepszego komentatora pod słońcem.
0
Eriksen.
1
Can jak najbardziej.
1
To niezłe TOTSy...
http://totswatch.easports.com/
5
A co to ma do rzeczy...?
1
Wychłostać za te spoilery.
3
#TylkoEriksen
0
Kurła, aż pomyślałem, że to realne.