sebisek
Dołączył/a: lipiec 2017
gdzieś na Pomorzu Zachodnim
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co byś powiedział o niej? - http://www.sms-models.de/uploads/tx_nbmodellkartei/TITEL_01.jpg
Dodam, że to niemiecka modelka.
28
Dobrze że tylko twoim zdaniem. ;P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jest Słoweńcem od 10 lat mieszkającym w Polsce.
0
Malcom to ciekawa opcja.
12
Jak dla mnie - Pedro.
1
Nie tym razem.
0
Jak grają Aguero i De Bruyne?
0
To jest niebywałe, dzięki Getafe.
1
To pierwsze.
0
Lawina żółtych kartek.
14
Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę się cieszył z gola Getafe.
5
Czekałem! Great job.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Uspokajam Cię, nic jeszcze nie jest pewne.
3
U nas zapewne by grał, no ale cóż, karma.
0
Akurat Ronaldo nie ma za co chwalić. :D
0
Za chwalenie Messiego również.
2
Jeszcze ma parę lat gry w profesjonalnej piłce, do 30 pewnie dobije. :D
0
Pisz sobie jak chcesz, dla mnie to nadal Rakieta.
0
Ostatnimi czasy, ale mi chodzi o ostatnie pół roku.
3
Nie żeby coś, ale u nas też czasami sprzedają zawodników, najczęściej chyba Rakietę.
0
Dobrze się czujesz? :D
4
Jest na 4 jak coś.
Taki hiszpański Arsenal.
2
Miałeś jakieś wątpliwości co do tego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziewiętnasta, najwięcej w historii La Ligi.
0
Oczy mu się pocą.
0
LOL :D
0
Zawsze jest jeszcze Digne, z którym można by było poeksperymentować na środku obrony.