0

A co byś powiedział o niej? - http://www.sms-models.de/uploads/tx_nbmodellkartei/TITEL_01.jpg
Dodam, że to niemiecka modelka.

28

Dobrze że tylko twoim zdaniem. ;P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jest Słoweńcem od 10 lat mieszkającym w Polsce.

0

Malcom to ciekawa opcja.

12

Jak dla mnie - Pedro.

1

Nie tym razem.

0

Jak grają Aguero i De Bruyne?

0

To jest niebywałe, dzięki Getafe.

1

To pierwsze.

0

Lawina żółtych kartek.

14

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę się cieszył z gola Getafe.

5

Czekałem! Great job.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Uspokajam Cię, nic jeszcze nie jest pewne.

3

U nas zapewne by grał, no ale cóż, karma.

0

Akurat Ronaldo nie ma za co chwalić. :D

0

Za chwalenie Messiego również.

2

Jeszcze ma parę lat gry w profesjonalnej piłce, do 30 pewnie dobije. :D

0

Pisz sobie jak chcesz, dla mnie to nadal Rakieta.

0

Ostatnimi czasy, ale mi chodzi o ostatnie pół roku.

3

Nie żeby coś, ale u nas też czasami sprzedają zawodników, najczęściej chyba Rakietę.

0

Dobrze się czujesz? :D

4

Jest na 4 jak coś.
Taki hiszpański Arsenal.

2

Miałeś jakieś wątpliwości co do tego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziewiętnasta, najwięcej w historii La Ligi.

0

Oczy mu się pocą.

0

LOL :D

0

Zawsze jest jeszcze Digne, z którym można by było poeksperymentować na środku obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?