sebisek
Dołączył/a: lipiec 2017
gdzieś na Pomorzu Zachodnim
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdenerwował go hejt z Twojej strony, więc wziął się za siebie, żebyś się od niego odczepił. :D
6
Suarez chyba ma jakieś taśmy na Valverde. XD
0
Paco ostatnio załadował gola poza boiskiem, to teraz pokazuje swoją formę na murawie. :DD
0
Przy 4-0 (koniec 1. połowy) zerknąłem na pierwszą jedenastkę, nie widziałem go i wyłączyłem, ale myślałem, że jest na ławce. Teraz niedawno patrzyłem na ławkę, też brak. A tam na dole Falcao (Złe przygotowanie do meczu). :D
1
Tymczasem Monako gromi Gęgą 6-0
0
Nie.
0
Nie chciałbym czegoś takiego, ale pewnie będzie tak jak w meczu z Espanyolem, kiedy grał świetnie. W następnym meczu już grał kiepsko. Ale dobra, nie zapeszam.
2
A poratuję - http://aliez.me/live/cxko55d5/
0
Dobra Ivan, nie musisz zapuszczać, po prostu załóż perukę, to pomyślę, że to sezon 14/15.
3
Ivan zapuść włosy!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze w tej połowie ktoś sprzeda Rakiticia.
0
Loewa.
0
Myślę, że gdyby miał pójść do którejś z tych lig to pewnie wybrałby Serie A. A jeżeli chodzi o klub, to MYŚLĘ, że poprowadziłby Napoli.
0
Chicharito jeszcze da remis, wierzę w to. :D
5
Lepiej nie.
7
Widzę, że serio BarcaInfo przez niektórych jest traktowany jak jakiś bóg. Paranoja :D
1
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Znając Valverde zagra ten, na którego część tej strony mówi Delefele.
11
Ja tam zawsze wymawiałem De Brujne.
0
Ciemna lepsza.
1
Jak zwykle wspaniale wykonane.
1
Oszczędzają siły na Championship.
56
Nie widziałem, więc wstawiam:
https://pbs.twimg.com/media/DNnWTSmWsAEw9sC.jpg:large
XD
0
*Ponad połowa.
0
Rakiety się tam nie spodziewałem, Fellainiego w sumie też nie.
2
Jak dla mnie, Casemiro to największy kretyn u Prześcieradeł, zaraz po nim Ramos.
14
Ramos jest chory psychicznie.