1

Zdenerwował go hejt z Twojej strony, więc wziął się za siebie, żebyś się od niego odczepił. :D

6

Suarez chyba ma jakieś taśmy na Valverde. XD

0

Paco ostatnio załadował gola poza boiskiem, to teraz pokazuje swoją formę na murawie. :DD

0

Przy 4-0 (koniec 1. połowy) zerknąłem na pierwszą jedenastkę, nie widziałem go i wyłączyłem, ale myślałem, że jest na ławce. Teraz niedawno patrzyłem na ławkę, też brak. A tam na dole Falcao (Złe przygotowanie do meczu). :D

1

Tymczasem Monako gromi Gęgą 6-0

0

Nie.

0

Nie chciałbym czegoś takiego, ale pewnie będzie tak jak w meczu z Espanyolem, kiedy grał świetnie. W następnym meczu już grał kiepsko. Ale dobra, nie zapeszam.

2

0

Dobra Ivan, nie musisz zapuszczać, po prostu załóż perukę, to pomyślę, że to sezon 14/15.

3

Ivan zapuść włosy!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze w tej połowie ktoś sprzeda Rakiticia.

0

Loewa.

0

Myślę, że gdyby miał pójść do którejś z tych lig to pewnie wybrałby Serie A. A jeżeli chodzi o klub, to MYŚLĘ, że poprowadziłby Napoli.

0

Chicharito jeszcze da remis, wierzę w to. :D

5

Lepiej nie.

7

Widzę, że serio BarcaInfo przez niektórych jest traktowany jak jakiś bóg. Paranoja :D

1

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Znając Valverde zagra ten, na którego część tej strony mówi Delefele.

11

Ja tam zawsze wymawiałem De Brujne.

0

Ciemna lepsza.

1

Jak zwykle wspaniale wykonane.

1

Oszczędzają siły na Championship.

56

Nie widziałem, więc wstawiam:
https://pbs.twimg.com/media/DNnWTSmWsAEw9sC.jpg:large
XD

0

*Ponad połowa.

0

Rakiety się tam nie spodziewałem, Fellainiego w sumie też nie.

2

Jak dla mnie, Casemiro to największy kretyn u Prześcieradeł, zaraz po nim Ramos.

14

Ramos jest chory psychicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?