2

Mathieu przebił Milika :D

0

Paco zrobił Munira i zniknął, Denis chaotyczny a Neymar przypomina Neya z końcówki tamtego sezonu czyli strata stratą pogania

0

mnie bardziej martwi środek pola, ty do mnie ja do ciebie i strata, Denis jest dzisiaj strasznie niedokładny

0

Jak stracimy dzisiaj pkt to będzie żenada, bramka na konto Mascherano

0

Alaves w defie na ten moment kapitalnie, kasują jak chcą

8

Polska z 2:0 na 2:2
Barcelona lubi to

4

mógłby go Zizou zajechać w tym sezonie

1

100 lat i powodzenia :)

0


moja ulubiona :)

1

akcja Roberto z 2:25 najlepsza, odejście jak u Ronaldo czy Messiego.

0

w sumie trochę ochłonąłem i nawet bardzo dobrze, San Mames to w cholere trudny teren i wywozimy 3pkt.

33

a z Mirosławskiego na końcu spotkania wyszła typowa mierda, pewnie pod koniec liczył z zaciśniętymi pięściami że Barca punkty straci. Muniain dotknięty przez Ivana zaczyna się turlać, kabaret.

0

napisałem czasami bo piłka momentami mu wręcz przeszkadza, nie wiem czy z tego że za bardzo chce ale czasami potrzeba odrobiny spokoju. Suarez nie jest akurat jedynym winnym bo nie tylko on zmarnował sete.

0

za ten horror podziękować napadziorom, spokojnie można było zamknąć mecz wcześniej ale po co. Suarez to czasami gra jak gość wyciągnięty z polskiej okręgówki.

3

Suarez sabotażysta

0

Luis z Messim grają jak paralityki pod bramką Iraizoza

2

rożne bite fatalnie

0

ależ Messi zasabotował.....

1

mam nadzieje że Luis strzeli zara bramkę bo dzisiaj drewniaczy trochę

9

Sergi Roberto co poszedł

0

no i super, bez kontuzji się oczywiście nie mogło odbyć

7

Lahoz po tym meczu powinien zostać wywalony dyscyplinarnie, Benat wali symulke a ten daje naszym kartkę

7

kartki dla nas są ale dla pip z Bilbao nie ma

0

czemu my na San Mames musimy dostać klauna a nie normalnego sędziego

0

martwi Busquets, strasznie niedokładny

0

najlepszy na boisku strzela, tak to musiało się skończyć, Arda znowu na skrzydełku wymiata. Tam ma grać i tyle

3

dostał w twarz, to może się obudzi :D

3

Ter Stegen wyłącza myślenie na San Mames chyba

0

obejrzałem skrót meczyku Realu i obie bramki w prezencie od Celty, szczególnie przy drugiej ta nieporadność była komiczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?