sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mathieu przebił Milika :D
0
Paco zrobił Munira i zniknął, Denis chaotyczny a Neymar przypomina Neya z końcówki tamtego sezonu czyli strata stratą pogania
0
mnie bardziej martwi środek pola, ty do mnie ja do ciebie i strata, Denis jest dzisiaj strasznie niedokładny
0
Jak stracimy dzisiaj pkt to będzie żenada, bramka na konto Mascherano
0
Alaves w defie na ten moment kapitalnie, kasują jak chcą
0
http://starecat.com/content/wp-content/uploads/leo-messi-weird-face-collage-meme.jpg
8
Polska z 2:0 na 2:2
Barcelona lubi to
4
mógłby go Zizou zajechać w tym sezonie
1
100 lat i powodzenia :)
0
moja ulubiona :)
1
akcja Roberto z 2:25 najlepsza, odejście jak u Ronaldo czy Messiego.
0
w sumie trochę ochłonąłem i nawet bardzo dobrze, San Mames to w cholere trudny teren i wywozimy 3pkt.
33
a z Mirosławskiego na końcu spotkania wyszła typowa mierda, pewnie pod koniec liczył z zaciśniętymi pięściami że Barca punkty straci. Muniain dotknięty przez Ivana zaczyna się turlać, kabaret.
0
napisałem czasami bo piłka momentami mu wręcz przeszkadza, nie wiem czy z tego że za bardzo chce ale czasami potrzeba odrobiny spokoju. Suarez nie jest akurat jedynym winnym bo nie tylko on zmarnował sete.
0
za ten horror podziękować napadziorom, spokojnie można było zamknąć mecz wcześniej ale po co. Suarez to czasami gra jak gość wyciągnięty z polskiej okręgówki.
3
Suarez sabotażysta
0
Luis z Messim grają jak paralityki pod bramką Iraizoza
2
rożne bite fatalnie
0
ależ Messi zasabotował.....
1
mam nadzieje że Luis strzeli zara bramkę bo dzisiaj drewniaczy trochę
9
Sergi Roberto co poszedł
0
no i super, bez kontuzji się oczywiście nie mogło odbyć
7
Lahoz po tym meczu powinien zostać wywalony dyscyplinarnie, Benat wali symulke a ten daje naszym kartkę
7
kartki dla nas są ale dla pip z Bilbao nie ma
0
czemu my na San Mames musimy dostać klauna a nie normalnego sędziego
0
martwi Busquets, strasznie niedokładny
0
najlepszy na boisku strzela, tak to musiało się skończyć, Arda znowu na skrzydełku wymiata. Tam ma grać i tyle
3
dostał w twarz, to może się obudzi :D
3
Ter Stegen wyłącza myślenie na San Mames chyba
0
obejrzałem skrót meczyku Realu i obie bramki w prezencie od Celty, szczególnie przy drugiej ta nieporadność była komiczna.