sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolskiego nie znasz ?
0
Suarez gra dzisiaj patole że hej
0
Komentarz usunięty
1
ten bramkarz to pajac
0
w końcu ten czarnuch wyleciał, pacan jeden
0
czerwona kartka, szkoda że dopiero teraz...
0
sędzia jak zwykle nie wie co się dzieje na boisku, Ney nie był tam na spalonym
0
Diop jest tak głupi że szok
0
wrzucić im jeszcze z 4 bramki, to bydło zasługuje na manite
0
Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Saurez jak się kopie po czole
0
podziękować temu pachołkowi sędziemu który zapomniał kartek i pozwolił na to co się tera dzieje
4
co za żałosny klub
3
Komentarz usunięty
0
raczej ty pomyśl mądralo, jeśli sędzia nie widzi ewidentnego kopa w nogę to pozdrawiam
4
ta dobry sędzia powiadacie
2
jakby Matsowi to wpadło to bym ze śmiechu umarł
0
Andres- moja Blada twarz
0
brawo Dani, brawo Masche
1
też tak macie że jak słyszycie głos Tajnera to nóż się w kieszeni otwiera? Wg niego powodem dla którego skoki Polaków były słabe jest trudna skocznie, to że potem powiedział że nie mają formy niczego nie usprawiedliwia bo tylko upośledzony by tego nie zauważył
9
Prevc mistrz- gdyby nie wałek w Oberstdorfie zrobiłby Hannavalda
12
Kamil tragedia
0
Spike ujadający jak hala dziecko :D
1
Prevc zaorał wszystkich
1
te skoki schodzą na psy, Prevc w formie skacze jedynie 125 metrów, belka jest zdecydowanie za nisko
0
progres jest ale jak na takiego zawodnika jak Kamil to dla mnie progres jest strasznie mizerny a nawet jakby go nie było
2
i tak najlepszy był tekst że "ten najgorszy okres za nami"- czyli jak Kamil jest w drugiej dziesiątce zamiast w trzeciej to jest progres, to nieźle jak na podwójnego mistrza olimpijskiego.
0
co to za kamera na skoczni Bergisel, aż ciężko się na to patrzy
0
ja słysze akurat co innego, za dużo internetów chyba, czas odpocząć xD
1
Kurzaj wysoko postawił poprzeczkę jeśli chodzi o przejęzyczenie roku