0

jestem z tobą dzipkis han

na potwierdzenie Twoich słów

0

no i to

0

Armandi ile ty masz lat dzieciaku? ''gole były zdobywane dzięki szczęściu a nie umiejętności...''

obejrzyj a potem komentuj

0

pewnie było kilka przyczyn,napewno lepsza kasa ale ronnie mowił ze chciał sie sprawdzić w lidzę ktora ma najlepszą obornę bo w hiszpani nikt nie był w stanie go zatrzymać:)

0

bojan jest dobry ale zgadzam sie z paaajak87 nigdy nie bedzie naprawdę wielki

0

w czasie gry w barcie ronaldo grał na poziomie ktorego nikt nie nie osiągnął wczesniej ani poźniej,szkoda ze był z nami tylko jeden rok a mimo wszystko został wybrany przez kibiców najlepszym piłkarzem w historii barcelony(tak gdzieś przeczytałem)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?