Barcak - tak, dostaniesz kartonową legitymację. Co roku Penya dostaje ze składek minimum 67 tysięcy złotych. Ciekawe na co to wszystko idzie, skoro jedyną wymierną korzyścią jest kartonowa legitymacja ważna 7-8 miesięcy. Wyjazdy nie są tańsze niż planowane samemu, wszelkie imprezy także płatne, 'unikalne' gadżety też w cenie wcale nie niskiej.
Nie muszę płacić 70zł na prywatny biznes prezesa Lasoty, żeby być kibicem Barcelony. Pzdr.
Moim zdaniem nie można Ibrze zarzucać braku zaangażowania, bo to właśnie on ma z przodu wykonywać tzw. "czarną robotę", tzn. przepychać się z obrońcami, wygrywać pojedynki główkowe i grać dużo tyłem do bramki. Ma zdecydowanie najgorsze zadania od Guardioli i ma dużo pracować przede wszystkim po to, by Messi, Iniesta, Pedro mogli "jeździć" z piłeczką przed polem karnym przeciwnika.
zapominacie o bramce na 4:1 Xaviego. Czegoż tam się dopatrzył kochany Teixeira Vitienes - cholera wie... Byłoby po sprawie. Guardiola zaczął bronić wyniku, ale grając w osłabieniu, a nie w przewadze jak Hiddink - to jest różnica. Karny też nie wiadomo za co, Abidal nic nie zrobił, co by na karnego zasługiwało, o czerwonej nie wspominając. Potem frajerstwo, choć w dziesiątkę może się zdarzyć, że się bramkę straci. Świętowanie więc za tydzień, tylko czy po meczu Realu z Villarreal czy po Barcy z Mallorką? :D
Sędzia dyktuje karnego, nie kiedy jest kontakt między obrońcą a napastnikiem, ale kiedy ten kontakt powoduje upadek napastnika (a obrońca wcześniej oczywiście nie dotknął piłki)
Barcak - tak, dostaniesz kartonową legitymację. Co roku Penya dostaje ze składek minimum 67 tysięcy złotych. Ciekawe na co to wszystko idzie, skoro jedyną wymierną korzyścią jest kartonowa legitymacja ważna 7-8 miesięcy. Wyjazdy nie są tańsze niż planowane samemu, wszelkie imprezy także płatne, 'unikalne' gadżety też w cenie wcale nie niskiej.
Nie muszę płacić 70zł na prywatny biznes prezesa Lasoty, żeby być kibicem Barcelony. Pzdr.
czarny20 - ja nie wiem gdzie Ty tą dobrą grę Mallorki widziałeś, jak ona w ogóle sytuacji sobie nie stworzyła. Dobry mecz Barcy, w pełni zasłużone zwycięstwo.
Muniz Fernandez sobie już na początku ustawił idiotycznie niski poziom tolerancji. Trejo był zahaczony oprzez Marqueza, ale prawda jest taka, że Rafa wpierw dotknął piłkę, co widać było na powtórkach. Trejo zresztą zamiast mijać Marqueza, szedł na karnego, co mu się nie udało. Jak chce się mieć korzystny rezultat, to trzeba grać i stwarzać sobie sytuacje.
Moim zdaniem nie można Ibrze zarzucać braku zaangażowania, bo to właśnie on ma z przodu wykonywać tzw. "czarną robotę", tzn. przepychać się z obrońcami, wygrywać pojedynki główkowe i grać dużo tyłem do bramki. Ma zdecydowanie najgorsze zadania od Guardioli i ma dużo pracować przede wszystkim po to, by Messi, Iniesta, Pedro mogli "jeździć" z piłeczką przed polem karnym przeciwnika.
Komentarze
0
Barcak - tak, dostaniesz kartonową legitymację. Co roku Penya dostaje ze składek minimum 67 tysięcy złotych. Ciekawe na co to wszystko idzie, skoro jedyną wymierną korzyścią jest kartonowa legitymacja ważna 7-8 miesięcy. Wyjazdy nie są tańsze niż planowane samemu, wszelkie imprezy także płatne, 'unikalne' gadżety też w cenie wcale nie niskiej.
Nie muszę płacić 70zł na prywatny biznes prezesa Lasoty, żeby być kibicem Barcelony. Pzdr.
0
Moim zdaniem nie można Ibrze zarzucać braku zaangażowania, bo to właśnie on ma z przodu wykonywać tzw. "czarną robotę", tzn. przepychać się z obrońcami, wygrywać pojedynki główkowe i grać dużo tyłem do bramki. Ma zdecydowanie najgorsze zadania od Guardioli i ma dużo pracować przede wszystkim po to, by Messi, Iniesta, Pedro mogli "jeździć" z piłeczką przed polem karnym przeciwnika.
0
news o Riberym jest też na MD, ale z drugiej strony o tym mówi były agent Zidane'a...
0
zapominacie o bramce na 4:1 Xaviego. Czegoż tam się dopatrzył kochany Teixeira Vitienes - cholera wie... Byłoby po sprawie. Guardiola zaczął bronić wyniku, ale grając w osłabieniu, a nie w przewadze jak Hiddink - to jest różnica. Karny też nie wiadomo za co, Abidal nic nie zrobił, co by na karnego zasługiwało, o czerwonej nie wspominając. Potem frajerstwo, choć w dziesiątkę może się zdarzyć, że się bramkę straci. Świętowanie więc za tydzień, tylko czy po meczu Realu z Villarreal czy po Barcy z Mallorką? :D
0
Sędzia dyktuje karnego, nie kiedy jest kontakt między obrońcą a napastnikiem, ale kiedy ten kontakt powoduje upadek napastnika (a obrońca wcześniej oczywiście nie dotknął piłki)
0
Barcak - tak, dostaniesz kartonową legitymację. Co roku Penya dostaje ze składek minimum 67 tysięcy złotych. Ciekawe na co to wszystko idzie, skoro jedyną wymierną korzyścią jest kartonowa legitymacja ważna 7-8 miesięcy. Wyjazdy nie są tańsze niż planowane samemu, wszelkie imprezy także płatne, 'unikalne' gadżety też w cenie wcale nie niskiej.
Nie muszę płacić 70zł na prywatny biznes prezesa Lasoty, żeby być kibicem Barcelony. Pzdr.
0
czarny20 - ja nie wiem gdzie Ty tą dobrą grę Mallorki widziałeś, jak ona w ogóle sytuacji sobie nie stworzyła. Dobry mecz Barcy, w pełni zasłużone zwycięstwo.
0
Muniz Fernandez sobie już na początku ustawił idiotycznie niski poziom tolerancji. Trejo był zahaczony oprzez Marqueza, ale prawda jest taka, że Rafa wpierw dotknął piłkę, co widać było na powtórkach. Trejo zresztą zamiast mijać Marqueza, szedł na karnego, co mu się nie udało. Jak chce się mieć korzystny rezultat, to trzeba grać i stwarzać sobie sytuacje.
0
danielalves89 - był kontakt z piłką Marqueza, co widac było wyraźnie na jednej z powtórek ;]
0
Moim zdaniem nie można Ibrze zarzucać braku zaangażowania, bo to właśnie on ma z przodu wykonywać tzw. "czarną robotę", tzn. przepychać się z obrońcami, wygrywać pojedynki główkowe i grać dużo tyłem do bramki. Ma zdecydowanie najgorsze zadania od Guardioli i ma dużo pracować przede wszystkim po to, by Messi, Iniesta, Pedro mogli "jeździć" z piłeczką przed polem karnym przeciwnika.