0

A wracając do twojej aluzji o Fifie, jak wygrywasz polską drużyną z drużyną z ligi hiszpańskiej...zapamiętaj jedno to tylko gra :)

0

Aha...znowu ty nie bardzo oglądasz T-mobile Ekstraklasę. Skoro Legia, lider tabeli remisuje z ostatnią drużyną "ligi" (GKS)...przepraszam bardzo my tu mówimy o lidze czy kopaniu się po czołach? Liga Hiszpańska trzyma jednak poziom. Zawodnicy, niby nie dostrzegani w Hiszpanii idą do Premier Leauge i robią furore - Michu ze Swansea.

0

Scorpion222,
5-7 lat temu ta liga byłą w totalnej d..pie.
Tamten sezony był wspaniały dla hiszpańskiej, początek tego również (patrz Malaga, Atletico). Wyniki bronią Cie, nie ma co :) .

0

sojerrrr,
Brawo ktoś tu myśli :)

0

adan23,
PS. Następnym razem jak piszesz mają to daj ą na końcu, bo się muszę zastanawiać - czy Tito prowadził w maju(miesiąc) Barcelonę?

0

adan23,
NIe rozumiem o czym teraz do mnie piszesz, przecież właśnie w tych momentach najbardziej jest mi szkoda że nie ma Tito na ławce.

0

adan23,
Za fragment o Tito to w sumie powinienem Cie zmieszać z błotem, ale wiem że nie można robić burdelu na forum.

0

adan23,
W połowie masz racje, nie zgodzę sie co do Tito.

0

N2O,
Człowieku ale nie wiem czy wiesz jaką przez te samoloty zrobili u nas kampanie reklamową...strasznie się tym szczycili a teraz proszą o pieniądze na łatanie dziury budżetowej w spółce, jakby mało było problemów.

0

Szczerze jednak na papierze zawsze podobało mi się ustawienie 3-4-3.

0

Criss18Barca,
Faktycznie umiał zaskakiwać ale to wtedy gdy już nie szło... wymyślał z ty składem strasznie.

0

N2O,
No obiło mi się o uszy, swoją drogą PLL LOT zrobił niesamowity interes kupili samolot który nie lata :)

0

Graczdari,
Widzisz a Barca musi klepać i dusić przeciwnika niestety tego pierwszego coraz więcej a drugiego w tych ostatnich meczach w ogóle.

0

N2O,
Faktycznie stać będzie, bo jeśli chodzi o ten model(787) to musi być uziemiony bo jakiś felerny jest :P

0

Graczdari,
Wiesz ja mam tak że żadnego innego zespołu mi się tak dobrze nie ogląda jak Barce. Poza tym z tego co wiem Liverpool(jeśli to jest to live) przeżyło dużo poważniejszy kryzys i teraz już nie dzieli i rządzi w lidze jaki kiedyś. Może pokusisz się o analizę ich gry. Barca od bardzo dawna żyje z klepanie przecież ta rozsławiona tici-taca nie powstała wczoraj

0

Graczdari,
Egzekutora mamy najlepszego z możliwych, byle piłka byłą na lewej nodze :) Leeełoooo do boju!

0

czytelnik,
Mówisz też o królu strzelców LM pobrzedniego sezonu i jak na złość 5 bramek strzelił w jednym meczu drużynie z Leverkusen, jako że w miare zawsze z geografi dobry byłem to powiem Ci że to misato leży w NIemczech.

0

Eoren
Uważam że ten "czerwony przycisk" ma największą siłe przebicia.

0

poeticus1/2,
A rozumiesz coś takiego, że oni po prostu nie wiedzą jak ugryźć Real, że nikt może z nimi nie rozpracował tak przeciwnika jak powinien? Przecież wcale to nie musi zależeć od piłkarz.

0

Eoren,
Powiesz mi może czemu pól roku, aż pól roku musze czekać na to żeby móc zminusować jedna/drugą z poeticus?

0

poeticus1/2,
Dam Ci dobrą rade skopiuj następnym razem mój nick :) To po pierwsze, a po drugie ten klub ma perspektywe i nie załamuje się jak ty bo wiem że będzie dobrze

0

Myśle że oni dużo więcej wiedzą o nim niż podane jest do ogólnej wiadomości, ale nie przesadzakmy nie może być aż tak źle.

0

Criss18Barca,
Myśle że po pierwsze bardziej by ich to dobiło widząc takiego Tito nie wiem jak to akurat tam wygląda, ale załużmy że cały czas siedzi w szpitalu. Poza tym taka podróż jest bardzo wczerpująca.

0

page125,
Co za wyznanie, ale to nie serwis randkowy.

0

Daro-GucioFcB,
"Prawda jest taka..." nikt tak zaczynajac zdanie nie napisał prawdy. ;p

0

cocu1985, Dziś chcesz zmienić połowe skladu, a właśnie oni pracowali na to gdzie teraz jest Barca.

0

poeticus1/2,
Barcelona to drużyna zwycięzców, a nie obszczymurow :P. Ta drużyne się podniesie.

0

poeticus1/2,
O awans byłbym spokojny gdyby Barca wróciła do tego co grała

0

cocu1985,
Z całym szacunkiem dla Atletico, ale to jednak nie jest potentat ligi hiszpańskiej. Nie ma mowy żeby Real dał sobie odebrac PK.

0

Barcelonista78,
Nie chce mi się wierzyć że jakiś trener który nie pracował wcześniej w Barcelonie poradziłby sobie Tu trzeba znać ten styl od podszewki a ja w ty momencie takiego nie widze... no może jeden van Gaal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?