0

wspaniały był to piłkarz


35

ja z chłopakami w monopolowym godzinę przed studniówką

https://x.com/Saba_FCB/status/1542180964499070979

4

@Encore on tam użył emotki bankomatu XD

0

@Uukasz_93 do takich należy strzelać

21



taki obraz nas

3





Muller żartowniś

0

@squeamish poszło

59

https://x.com/LM10_BLAUGRANA/status/1541149376281804800



Pierwsze trio ma łącznie 309 asyst



Drugie 317 asyst

0

@Toretto spytaj w jakim dniu cyklu jest

5

to ten wasz goat?



0

@Piorun przeciwnik na miarę stanowskiego

1

@Mns21 Niemcy bo w Austrii Kandgury atakujom ludzi

1

Komentarz usunięty

5

Reaktywacja Barcy 2009 nie pyknęła to spróbujemy 2006




0

@DaPidejpi Deys spoko reszta do wyyebania

0

@Kondziubarca a po co komu Neymar jak to już piłkarz nie jest

0

@masq poza pip nie znam

40

Twój stary z kolegami zanim poznał Twoją starą


7

chętnie bym go zobaczył w poważniejszym klubie




5

@Comentateiro to ja dorzuce od siebie staty zgonów z 2010-2020
https://www.theguardian.com/global-development/2021/feb/23/revealed-migrant-worker-deaths-qatar-fifa-world-cup-2022
6.5k zgonów

a tutaj reportaż Benjamina Besta o pracownikach a raczej niewolnikach którzy od miesięcy nie dostali pieniędzy i nie mogą wyjechać bo szef ma ich paszporty



0

niedziela wieczór i humor popsuty

5

10

dzisiaj mamy także 25 rocznice debiutu Puyola




0

@draxidox wspólnymi siłami ciułamy na Twoje socjale

7

ciastka od Messiego z zewnętrznej



https://x.com/i/status/1536753431968456710

0

@draxidox za zamulanie na lewym pasie dożywocie

0

@kkbarca powalczyć to powalczy

0

@FCB_dimiC od tego są autostrady żeby zapieprzać

0

@FCB_dimiC gdyby zamulacze nie blokowali lewego pasa nikt nie musiałby się spieszyć

1

@Deviler ludzie zamulający lewym pasem są odpowiedzialni za 3/4 wypadków i nie powinni uczestniczyć w ruchu drogowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?