shahman
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wspaniały był to piłkarz
35
ja z chłopakami w monopolowym godzinę przed studniówką
https://x.com/Saba_FCB/status/1542180964499070979
4
@Encore on tam użył emotki bankomatu XD
0
@Uukasz_93 do takich należy strzelać
21
taki obraz nas
3
Muller żartowniś
0
@squeamish poszło
59
https://x.com/LM10_BLAUGRANA/status/1541149376281804800
Pierwsze trio ma łącznie 309 asyst
Drugie 317 asyst
0
@Toretto spytaj w jakim dniu cyklu jest
5
to ten wasz goat?
0
@Piorun przeciwnik na miarę stanowskiego
1
@Mns21 Niemcy bo w Austrii Kandgury atakujom ludzi
1
Komentarz usunięty
5
Reaktywacja Barcy 2009 nie pyknęła to spróbujemy 2006
0
@DaPidejpi Deys spoko reszta do wyyebania
0
@Kondziubarca a po co komu Neymar jak to już piłkarz nie jest
0
@masq poza pip nie znam
40
Twój stary z kolegami zanim poznał Twoją starą
7
chętnie bym go zobaczył w poważniejszym klubie
5
@Comentateiro to ja dorzuce od siebie staty zgonów z 2010-2020
https://www.theguardian.com/global-development/2021/feb/23/revealed-migrant-worker-deaths-qatar-fifa-world-cup-2022
6.5k zgonów
a tutaj reportaż Benjamina Besta o pracownikach a raczej niewolnikach którzy od miesięcy nie dostali pieniędzy i nie mogą wyjechać bo szef ma ich paszporty
0
niedziela wieczór i humor popsuty
5
https://x.com/Mancuer91/status/1537778296615837696
Ter Stegen ale dostał brzucha
10
dzisiaj mamy także 25 rocznice debiutu Puyola
0
@draxidox wspólnymi siłami ciułamy na Twoje socjale
7
ciastka od Messiego z zewnętrznej
https://x.com/i/status/1536753431968456710
0
@draxidox za zamulanie na lewym pasie dożywocie
0
@kkbarca powalczyć to powalczy
0
@FCB_dimiC od tego są autostrady żeby zapieprzać
0
@FCB_dimiC gdyby zamulacze nie blokowali lewego pasa nikt nie musiałby się spieszyć
1
@Deviler ludzie zamulający lewym pasem są odpowiedzialni za 3/4 wypadków i nie powinni uczestniczyć w ruchu drogowym