Myślę, że mylisz się, a to dlatego że:
1) Jesteś z Janowic, tylko Żychlin osiedle słoneczne!!!
2) jakby nie patrzeć to Mahrez by na ławce siedział, a szkoda mi go, chociaż sam pewnie chciałby zagrać w Barcelonie
3)Real Madryt
4)Arsenal
Myślę, że mylisz się, a to dlatego że:
1) Jesteś z Janowic, tylko Żychlin osiedle słoneczne!!!
2) jakby nie patrzeć to Mahrez by na ławce siedział, a szkoda mi go, chociaż sam pewnie chciałby zagrać w Barcelonie
3)Real Madryt
4)Arsenal
Komentarze
1
Myślę, że mylisz się, a to dlatego że:
1) Jesteś z Janowic, tylko Żychlin osiedle słoneczne!!!
2) jakby nie patrzeć to Mahrez by na ławce siedział, a szkoda mi go, chociaż sam pewnie chciałby zagrać w Barcelonie
3)Real Madryt
4)Arsenal
1
Myślę, że mylisz się, a to dlatego że:
1) Jesteś z Janowic, tylko Żychlin osiedle słoneczne!!!
2) jakby nie patrzeć to Mahrez by na ławce siedział, a szkoda mi go, chociaż sam pewnie chciałby zagrać w Barcelonie
3)Real Madryt
4)Arsenal