shvead20
Dołączył/a: styczeń 2022
Turek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Myśle ze Inter najbardziej zadowolony byłby z 3 miejsca w grupie :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 zakładzik z liczba zmian poszedł? :D
0
@Pedritodejong dla mnie to taki dwumecz, w którym chciałbym żeby obie drużyny przegrały :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzeba uczciwie przyznać, ze Kroos jest niemożliwy pod tym względem, wielki szacun. Cieszy obecność naszych zawodników w tym gronie.
4
Ajj moi sąsiedzi na pewno pamiętają!
13
A jeszcze tak niedawno graliśmy tridente Jutgla-Luuk-Abde.. ;)
8
Jak zwykle bramkarz nam nie pomógł, nie ma co dopuszczać do strzałów
0
Nie może, tylko musi się wiązać z odejściem (Roberto)
0
@Pogba a ja z kolei nie wiem jak można nieść w ręce minę paląc papierosa jednocześnie xd
0
@SeWo77 Jasne rozumiem. Obyś na Galatasaray nie miał takich problemów.
3
Ależ to się dobrze oglądało! Pełna kontrola, szybkie granie, błyskawiczny odbiór po stracie. Mam wrażenie ze każdy zawodnik wskoczył na wyższy poziom pod wodzą Generała + dawno nie słyszałem tak żyjącego Camp Nou. Oby tak dalej!
0
@SeWo77 mam 10 letni telewizor i oglądam przez xboxa, wiec pewnie podobnie to wyglądało. Ale i tak było dobrze widać kto jest lepsza drużyna ????
4
Dzięki, dla takiej gry można bez bólu płacić Viaplay ;)
0
@Kazragore Jordi i Frenkie (cudo)
0
Okazuje się ze jednak można grac swoje i strzelać bramki na obcych stadionach w pucharach. Oby tak dalej!
2
Zagraliśmy dobry mecz (zwłaszcza 2 polowe) na wysokiej intensywności, momentami miażdżąc Napoli pod każdym względem. A trzeba tez pamiętać ze to jest dobra drużyna, które walczy o scudetto. No i uwazam ze to jednak polka wyżej od Benfici która nas wyrzuciła z LM. Oszczędzimy Ferrana, to nie był jego dzień, i on sam to najlepiej wie. Ważne ze dochodziliśmy do sytuacji. A Ferran już pokazał w City czy reprezentacji, ze potrafi strzelać. I dla nas tez zacznie to robić.
1
Ter Stegen jest tragiczny ze swoimi wykopami. Wszystko w aut.
0
A co ma piernik do wiatraka XD oboje są w tym momencie niezbędni, brak któregoś jest bardzo widoczny.
2
Oczywiście, że Ansu jeśli tylko będzie zdrowy. Do tego czasu Dani/Depay zależy kto będzie na boisku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MSN30 dlatego , ze możemy zarejestrować tylko 3 z 4 nowych nabytków. Takie przepisy.
2
Chciałbym żeby Xavi z Alvesem zrobili z niego PO. Niezły dzik by mógł być. A jak się sprawdzi to wykupić i rozłożyć płatność na raty. Myśle ze nie jest to niemożliwy plan.