0

@BartqRKO Myśle ze Inter najbardziej zadowolony byłby z 3 miejsca w grupie :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 zakładzik z liczba zmian poszedł? :D

0

@Pedritodejong dla mnie to taki dwumecz, w którym chciałbym żeby obie drużyny przegrały :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trzeba uczciwie przyznać, ze Kroos jest niemożliwy pod tym względem, wielki szacun. Cieszy obecność naszych zawodników w tym gronie.

4

Ajj moi sąsiedzi na pewno pamiętają!

13

A jeszcze tak niedawno graliśmy tridente Jutgla-Luuk-Abde.. ;)

8

Jak zwykle bramkarz nam nie pomógł, nie ma co dopuszczać do strzałów

0

Nie może, tylko musi się wiązać z odejściem (Roberto)

0

@Pogba a ja z kolei nie wiem jak można nieść w ręce minę paląc papierosa jednocześnie xd

0

@SeWo77 Jasne rozumiem. Obyś na Galatasaray nie miał takich problemów.

3

Ależ to się dobrze oglądało! Pełna kontrola, szybkie granie, błyskawiczny odbiór po stracie. Mam wrażenie ze każdy zawodnik wskoczył na wyższy poziom pod wodzą Generała + dawno nie słyszałem tak żyjącego Camp Nou. Oby tak dalej!

0

@SeWo77 mam 10 letni telewizor i oglądam przez xboxa, wiec pewnie podobnie to wyglądało. Ale i tak było dobrze widać kto jest lepsza drużyna ????

4

Dzięki, dla takiej gry można bez bólu płacić Viaplay ;)

0

@Kazragore Jordi i Frenkie (cudo)

0

Okazuje się ze jednak można grac swoje i strzelać bramki na obcych stadionach w pucharach. Oby tak dalej!

2

Zagraliśmy dobry mecz (zwłaszcza 2 polowe) na wysokiej intensywności, momentami miażdżąc Napoli pod każdym względem. A trzeba tez pamiętać ze to jest dobra drużyna, które walczy o scudetto. No i uwazam ze to jednak polka wyżej od Benfici która nas wyrzuciła z LM. Oszczędzimy Ferrana, to nie był jego dzień, i on sam to najlepiej wie. Ważne ze dochodziliśmy do sytuacji. A Ferran już pokazał w City czy reprezentacji, ze potrafi strzelać. I dla nas tez zacznie to robić.

1

Ter Stegen jest tragiczny ze swoimi wykopami. Wszystko w aut.

0

A co ma piernik do wiatraka XD oboje są w tym momencie niezbędni, brak któregoś jest bardzo widoczny.

2

Oczywiście, że Ansu jeśli tylko będzie zdrowy. Do tego czasu Dani/Depay zależy kto będzie na boisku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MSN30 dlatego , ze możemy zarejestrować tylko 3 z 4 nowych nabytków. Takie przepisy.

2

Chciałbym żeby Xavi z Alvesem zrobili z niego PO. Niezły dzik by mógł być. A jak się sprawdzi to wykupić i rozłożyć płatność na raty. Myśle ze nie jest to niemożliwy plan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?