siar@
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie macie zdjęcia gdzie miałby bardziej rozwaloną głowę?
Może jakieś z sali operacyjnej by się znalazło?
0
niech mi ktoś powie, że nie lubi poniedziałków :D
0
Dla mnie Inter nie pokazał wczoraj żadnej wielkości. Gra 9-10-cioma obrońcami nie jest żadnym majstersztykiem taktycznym. Oczywiście po pierwszym meczu i dużej pomocy sędziego nie musieli atakować, ale wychwalanie ich za wczorajszy mecz to gruba przesada. Bo czy oni grali w piłkę? Nie! Stali na swojej połowie i wykopywali piłkę. Wczoraj Barca była silniejsza i wygrała (choć odpadła). Mourinho na razie nie fascynuje mnie wielkością, ostatnie lata to sukcesy krajowe i wielki PR. Może uda mu się w Madrycie, a może nie... Na razie w perspektywie zeszłego sezonu do Pepa bym go nie porównywał.
Głowa do góry!
Świat się nie zawalił!
Vamos!
0
Oj Fabio zabolała porażka.... żenada
0
Madryt leży u stóp Barcelony
0
to piękne zdanie bo oprócz "z kąd" jest jeszcze "...on tylko u mnie prowadzić drużyny z Hiszpani..." Dani naprawdę u Ciebie?
0
Nie mam zamiaru tonować swoich emocji i oczekiwań. W sobotę usiądę przed telewizorem w koszulce Barcy i chcę zobaczyć wielki triumf. Chcę czuć wielką radość ze zwycięstwa w tym meczu. Nie interesuje mnie porażka czy remis. Chcę widzieć zwycięsko ręce wysoko uniesione do góry przez naszych zawodników. Wierzę, że tak będzie. Salgado wierzy w zupełnie coś innego, ale w sobotę wieczorem on będzie miał na sobie zupełnie inną koszulkę niż ja.
0
Henry wreszcie zakończył sprawę rozwodową i zaczął grać.
0
No cóż został tylko nietknięty Pep. Może skarga na prowokacyjny strój Pepa?
0
Sebastianku proszę nie bądź taki delikatny. Dobrze, że Laporta nie strącił twojej rączki bo byś liczył siniaczki i oprócz dziennikarzom, musiałbyś pożalić się mamusi. W tyłeczek prezesowi nie można głębiej wejść? No Sebastianek wymyśl coś, proszę, może się uda?
0
mecz mi się bardzo podobał. Drużyna oprócz umiejętności pokazała charakter. Tylko mogliby być skuteczniejsi. Gdyby wykorzystali 50 % okazji to i nerwów by nie było, ale tak będzie co wspominać. Odnośnie nerwów widzieliście jak Laporta rugał kolesia na trybunach podczas zadymiarskiej przerwy w meczu?
0
A/B jestem ciekawy czy Twoje zaangażowanie w komentarze na tej stronie to jakaś misja bo nie wiem z jakiej perspektywy na to spojrzeć? Co to znaczy kibicować Barcy jest łatwiej, a co oznacza, że Wiśle trudniej? Jakie kryteria obrałeś? Może ekonomiczne? O poziomie obu drużyn nie dyskutuję bo szkoda czasu.
0
no i bardzo dobrze! najlepsze rozwiązanie dla Barcy