sic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowy bramkarz powinien być graczem klubu z Primiera Division. Takie moje zdanie.
0
uff Alexis grzeje ławe ;)
0
no i co ? "Dlaczego nie Alba ! Dlaczego nie Alba !? "
0
Mam nadzieję, że Alexis nie będzie się kładł za każdym razem jak dostanie piłkę w polu karnym
0
Nie martwicie się, za rok (jak co roku) będą gorsze i wtedy te Wam sie spodobają ;P Moim zdaniem trzeba poczekać aż piłkarze zagrają jakiś mecz w nich. Poprzednie też na zdjeciach były nieciekawe a na żywo już spoko
0
ee tam przecież i tak sędzia wydrukuje mecz na naszą korzyść ;)
0
i tak będziemy dostawać od Słowaków czy innych Węgrów 'trójkę' w plecy
0
hah a ja i tak oglądałem na Nce a mój brat na Cyf. Polsacie ;) ładnie manita na poczatek ;)
0
na N przecież zawsze jest liga... tak samo na Cyf. Polsacie. ja zawsze tak oglądam
0
"To nieprawda, że busz nie lubi hoop coli" :D
0
EL Polaco
może Bilbao też im coś urwie :) miło by było :)
0
przecież i tak zagra :P
0
strasznie niezdecydowany :D
0
on juz czasem nie decydował o swojej przyszłości ?
0
usun spacje :)
0
http://meczenazywo.com.pl/ viewpage.php?page_id=1 tu mecz z c+ :)
0
bedzie CSKA albo Bayern :) tak czy siak trafimy lepiej niż gorzej :) tak jak to ostatnio bywa ;)
0
jaka kontuzja Silvy, to kto dzisiaj wszedl za Ville w meczu Hiszpania - RPA ?
0
msk: to zagraj sobie szmatą za 15 zl i zagraj orginalnym Europassem (nie syfem za 80 zl) to sie przekonasz.
0
fajnie jakby NSport w HD puścił meczyk :)