sic

0

Nowy bramkarz powinien być graczem klubu z Primiera Division. Takie moje zdanie.

sic

0

uff Alexis grzeje ławe ;)

sic

0

no i co ? "Dlaczego nie Alba ! Dlaczego nie Alba !? "

sic

0

Mam nadzieję, że Alexis nie będzie się kładł za każdym razem jak dostanie piłkę w polu karnym

sic

0

Nie martwicie się, za rok (jak co roku) będą gorsze i wtedy te Wam sie spodobają ;P Moim zdaniem trzeba poczekać aż piłkarze zagrają jakiś mecz w nich. Poprzednie też na zdjeciach były nieciekawe a na żywo już spoko

sic

0

ee tam przecież i tak sędzia wydrukuje mecz na naszą korzyść ;)

sic

0

i tak będziemy dostawać od Słowaków czy innych Węgrów 'trójkę' w plecy

sic

0

hah a ja i tak oglądałem na Nce a mój brat na Cyf. Polsacie ;) ładnie manita na poczatek ;)

sic

0

na N przecież zawsze jest liga... tak samo na Cyf. Polsacie. ja zawsze tak oglądam

sic

0

"To nieprawda, że busz nie lubi hoop coli" :D

sic

0

EL Polaco

może Bilbao też im coś urwie :) miło by było :)

sic

0

przecież i tak zagra :P

sic

0

strasznie niezdecydowany :D

sic

0

on juz czasem nie decydował o swojej przyszłości ?

sic

0

usun spacje :)

sic

0

http://meczenazywo.com.pl/ viewpage.php?page_id=1 tu mecz z c+ :)

sic

0

bedzie CSKA albo Bayern :) tak czy siak trafimy lepiej niż gorzej :) tak jak to ostatnio bywa ;)

sic

0

jaka kontuzja Silvy, to kto dzisiaj wszedl za Ville w meczu Hiszpania - RPA ?

sic

0

msk: to zagraj sobie szmatą za 15 zl i zagraj orginalnym Europassem (nie syfem za 80 zl) to sie przekonasz.

sic

0

fajnie jakby NSport w HD puścił meczyk :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?