1

Denzel chce zniszczyć Yamala zanim odejdzie od Barcelony? Ostatnie 3 mecze to 90min, 105min, 90min. On ma 16 lat, Czawi daj go na ławę i wpuść potem na jakieś 20 minut.

5

De Zerbi do lutego! Xavi by nigdy nie przegrał 4-0 z Luton

0

A jakby tak zarejestrować Laporte i on by był naszym bramkarzem? Patrzę na te jego warunki fizyczne i nie da się ukryć, że drzemie w nim potencjał.

5

@Ojciec5tkidzieci Wolności słowa w Niemczech nie ma?

0

@Jackazz Na strumyku właśnie tylko, że po hiszpańsku bo angielski nie działał

0

Fajna jakość kamery w meczu Interu. Na pewno lepsza niż to gówno, którym pokazują mecze La liga

0

Spotkał się ktoś też z takim problemem, że w launcherze minecrafta gra każe wpisać nazwę i niezależnie co się wpisze to wyskakuje ten komunikat

"Nie udało się stworzyć profilu. Upewnij się, że konto użyte podczas logowania do sklepu Microsoft Store i do launchera jest takie samo. Jeżeli nadal masz problemy, spróbuj zaktualizować swój profil i zweryfikować własność gry na stronie minecraft.net"

Sprawdzałem i mam takie samo konto w launcherze i Microsoft store

5

Nie wiem co o nim myśleć, w Bayernie stworzył potwora ale za to z repką mu nie poszło

1

@Danny Gaucho Dzieki

0

@Danny Gaucho kiedy Barcelona ostatnio straciła 5 goli na własnym stadionie?

0

To co Klopp do Barcelony?

2

Zniszczyli nas dzisiaj. Na statystyki strzałów lepiej nie patrzeć

3

Świetne wejście Roberto

7

Niech ktoś strzeli żeby dogrywki nie było, bo jutro rano muszę wstać

2

@JBgomeS Po przejęciu piłki wypuściłby ją sobie na aut, więc nie

5

0

Jak myślicie co jest przyczyną zjazdu Balde? Zmiana formacji z 442 na 433 czy co bo nic innego mi nie przychodzi do głowy

1

W kuchni kolację robiłem i słyszałem tylko głos komentatora, że już gola stracili

13

@Tomason Takim tokiem myślenia to w ogóle nie powinno się wprowadzać zmian, bo przecież kiedyś tak było i nikt nie robił problemu.

10

"Świetne przyjęcie piłki Ferrana" powiedział komentator po tym gdy piłka odleciała Torresowi na 5 metrów

0

W tej arabii to są w ogóle jacyś kibice Barcy? Bo same białe koszulki widać na trybunach

5

dlatego pedri nie ma asyst

0

Dziwne, że podali składy o 19 jak mecz jest o 21

5

Nie tak ostro De Jong bo dostaniesz w pape na parkingu

2

Marzy mi się Klopp za tego amatora

8

Nie będzie zwycięstwa 2 bramkami XDDD

0

@Rust_Cohle "Grali jakby to był finał ligi mistrzów"

0

Mógłby Roque oddać

0

jak zagral Roque?

2

@pt9 Dziś gra dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?