sidi12843
Dołączył/a: grudzień 2022
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Denzel chce zniszczyć Yamala zanim odejdzie od Barcelony? Ostatnie 3 mecze to 90min, 105min, 90min. On ma 16 lat, Czawi daj go na ławę i wpuść potem na jakieś 20 minut.
5
De Zerbi do lutego! Xavi by nigdy nie przegrał 4-0 z Luton
0
A jakby tak zarejestrować Laporte i on by był naszym bramkarzem? Patrzę na te jego warunki fizyczne i nie da się ukryć, że drzemie w nim potencjał.
5
@Ojciec5tkidzieci Wolności słowa w Niemczech nie ma?
0
@Jackazz Na strumyku właśnie tylko, że po hiszpańsku bo angielski nie działał
0
Fajna jakość kamery w meczu Interu. Na pewno lepsza niż to gówno, którym pokazują mecze La liga
0
Spotkał się ktoś też z takim problemem, że w launcherze minecrafta gra każe wpisać nazwę i niezależnie co się wpisze to wyskakuje ten komunikat
"Nie udało się stworzyć profilu. Upewnij się, że konto użyte podczas logowania do sklepu Microsoft Store i do launchera jest takie samo. Jeżeli nadal masz problemy, spróbuj zaktualizować swój profil i zweryfikować własność gry na stronie minecraft.net"
Sprawdzałem i mam takie samo konto w launcherze i Microsoft store
5
Nie wiem co o nim myśleć, w Bayernie stworzył potwora ale za to z repką mu nie poszło
1
@Danny Gaucho Dzieki
0
@Danny Gaucho kiedy Barcelona ostatnio straciła 5 goli na własnym stadionie?
0
To co Klopp do Barcelony?
2
Zniszczyli nas dzisiaj. Na statystyki strzałów lepiej nie patrzeć
3
Świetne wejście Roberto
7
Niech ktoś strzeli żeby dogrywki nie było, bo jutro rano muszę wstać
2
@JBgomeS Po przejęciu piłki wypuściłby ją sobie na aut, więc nie
5
Kto te posty wrzuca XDDDD
https://www.instagram.com/p/C2f1DEBsmtG/?igsh=MWdnajEyaDk5ZXMxcQ==
0
Jak myślicie co jest przyczyną zjazdu Balde? Zmiana formacji z 442 na 433 czy co bo nic innego mi nie przychodzi do głowy
1
W kuchni kolację robiłem i słyszałem tylko głos komentatora, że już gola stracili
13
@Tomason Takim tokiem myślenia to w ogóle nie powinno się wprowadzać zmian, bo przecież kiedyś tak było i nikt nie robił problemu.
10
"Świetne przyjęcie piłki Ferrana" powiedział komentator po tym gdy piłka odleciała Torresowi na 5 metrów
0
W tej arabii to są w ogóle jacyś kibice Barcy? Bo same białe koszulki widać na trybunach
5
dlatego pedri nie ma asyst
0
Dziwne, że podali składy o 19 jak mecz jest o 21
5
Nie tak ostro De Jong bo dostaniesz w pape na parkingu
2
Marzy mi się Klopp za tego amatora
8
Nie będzie zwycięstwa 2 bramkami XDDD
0
@Rust_Cohle "Grali jakby to był finał ligi mistrzów"
0
Mógłby Roque oddać
0
jak zagral Roque?
2
@pt9 Dziś gra dobrze