48

Bardzo dobrze Busquets posumował pana Lahoza.

1

Za takie coś kartkę dostać...

0

Kup sobie słownik. Przypomnę tylko że za niepoprawną pisownię też można dostać bana.

2

Twoja ortografia to dopiero popis.

0

A komentatorzy przed meczem meczem mówili że Lahoz najlepszy w Hiszpani.

0

Za co ta kartka?

0

Jakbym miała wybrać piłkarza meczu po tych 45 minutach to musiałabym ich wybrać 11. Wszyscy dzisiaj grają na bardzo wysokim poziomie.

0

Klepiemy jak chcemy.

0

I był chyba powołany na PSG.

0

Nie jest kontuzjowany, po prostu go trener nie powołał.

0

Według mnie mógł powolać Bartre za Adriano i w razie czego Mathieu może grać na LO.

0

Nie ważne kto zagra. Ważne żebyśmy znaleźli się w finale.

0

Czytała Krystyna Czubówna. :)

0

Ja typuje zwycięstwo. Nie ważne jakie.

1

Wszyscy bardzo chcemy wygrać te mecze i dojść do finału i na pewno będziemy rozczarowani jeżeli to się nam nie uda.
Jak sobie przypomne jak nasza gra wyglądała jeszcze 6 miesięcy temu i jakie pasowały nastroje to sam fakt że jesteśmy w tym półfinale mnie bardzo cieszy.

0

Nie boję się Bayernu i ich piłkarzy. Ale ich trener jest koszmarem dla przeciwników.

0

Mogłam napisać "dwumecz". :)

0

Wydaje się że to będzie dla nas najtrudniejszy mecz w tym sezonie.

2

Tymi łapami to chyba do Boga machał.
Pretensje to on może mieć do samego siebie.

1

Jak wygramy ten mecz to ligę mamy w kieszeni.

1


Haha :)

0

Widzę że zdecydowanie więcej osób kibicuje dzisiaj Atletico,a ja wolę żeby Real przeszedł dalej.Real jest w tym sezonie słaby pod względem fizycznym,a te kilka meczy więcej w lidze mistrzów mogą ich dobić jeszcze bardziej.
Już nawet pomijając to,że dla nas byłoby lepiej gdyby Real został w grze to wydaje mi się,że szanse na awans to po 50% dla obu drużyn.

0

Nie ma to jak szukać problemów wszędzie tylko nie w swojej drużynie.Wszyscy wiemy czemu Real ma tyle kontuzji.

8

To Włosi w 1/2 a Niemcy w finale: )

0

Przeczytałam dzisiaj na stonie Realu że bez Messiego grali byśmy w LE.
Średni występ Leo pokazał absurd tej wypowiedzi.

0

To Cavani dzisiaj gra?

0

Alba to samo....

0

Ale Enrique dał szansę Roberto...

0

Jestem pod wrażeniem naszego przygotowania pod względem fizycznym i to po tak ciężkim meczu z Valencją.

1

Iniesta!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?