sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
48
Bardzo dobrze Busquets posumował pana Lahoza.
1
Za takie coś kartkę dostać...
0
Kup sobie słownik. Przypomnę tylko że za niepoprawną pisownię też można dostać bana.
2
Twoja ortografia to dopiero popis.
0
A komentatorzy przed meczem meczem mówili że Lahoz najlepszy w Hiszpani.
0
Za co ta kartka?
0
Jakbym miała wybrać piłkarza meczu po tych 45 minutach to musiałabym ich wybrać 11. Wszyscy dzisiaj grają na bardzo wysokim poziomie.
0
Klepiemy jak chcemy.
0
I był chyba powołany na PSG.
0
Nie jest kontuzjowany, po prostu go trener nie powołał.
0
Według mnie mógł powolać Bartre za Adriano i w razie czego Mathieu może grać na LO.
0
Nie ważne kto zagra. Ważne żebyśmy znaleźli się w finale.
0
Czytała Krystyna Czubówna. :)
0
Ja typuje zwycięstwo. Nie ważne jakie.
1
Wszyscy bardzo chcemy wygrać te mecze i dojść do finału i na pewno będziemy rozczarowani jeżeli to się nam nie uda.
Jak sobie przypomne jak nasza gra wyglądała jeszcze 6 miesięcy temu i jakie pasowały nastroje to sam fakt że jesteśmy w tym półfinale mnie bardzo cieszy.
0
Nie boję się Bayernu i ich piłkarzy. Ale ich trener jest koszmarem dla przeciwników.
0
Mogłam napisać "dwumecz". :)
0
Wydaje się że to będzie dla nas najtrudniejszy mecz w tym sezonie.
2
Tymi łapami to chyba do Boga machał.
Pretensje to on może mieć do samego siebie.
1
Jak wygramy ten mecz to ligę mamy w kieszeni.
1
Haha :)
0
Widzę że zdecydowanie więcej osób kibicuje dzisiaj Atletico,a ja wolę żeby Real przeszedł dalej.Real jest w tym sezonie słaby pod względem fizycznym,a te kilka meczy więcej w lidze mistrzów mogą ich dobić jeszcze bardziej.
Już nawet pomijając to,że dla nas byłoby lepiej gdyby Real został w grze to wydaje mi się,że szanse na awans to po 50% dla obu drużyn.
0
Nie ma to jak szukać problemów wszędzie tylko nie w swojej drużynie.Wszyscy wiemy czemu Real ma tyle kontuzji.
8
To Włosi w 1/2 a Niemcy w finale: )
0
Przeczytałam dzisiaj na stonie Realu że bez Messiego grali byśmy w LE.
Średni występ Leo pokazał absurd tej wypowiedzi.
0
To Cavani dzisiaj gra?
0
Alba to samo....
0
Ale Enrique dał szansę Roberto...
0
Jestem pod wrażeniem naszego przygotowania pod względem fizycznym i to po tak ciężkim meczu z Valencją.
1
Iniesta!!!!!!!