0

Napisalem to samo. Najlepszy komenatarz tutaj :)

0

Ze tak za przeproszeniem powiem ze ten artykul jest smieszny. Dzieciaki w wieku 7 lat graja na murawie 10x gorszej i nic nikomu sie nie dzieje. Niech juz nie przesadzaja bo to jest zenujace i tylko i wylacznie osmiesza, moze nie klub ale zawodnika.

0

Ja sie pytam, Gdzie jest Tello? :(

0

Złota pilka dla Messiego :) 4x z rzedu - drugiego takiego geniusza nie bedzie. Xavi nastepny rok dostanie (mam nadzieje)

0

Ciarki ida patrzac na pilkarzy Madrytu biegnacymi jak psy za Lionelem :)

0

Porywa sie chlopak z motyka na slonce :) obsesja na pukncie Barcelony pozaostanie u niego do konca zycia , bo nie uda mu sie nigdy pokonac Barcy :)

0

IceMan - popieram w 100%. Messi strasznie egoistycznie gral. Mam tylko nadzieje ze obejrzy sobie mecz w domku i zobaczy ile mial szans na podanie pilki kolegom z druzyny :) byleby zmienil postepowanie. Ja bym go ocenil na 6 ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?