siemankobra
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodziło, a to pewnie dlatego, że nie masz za grosz szacunku do piłkarzy, nie doceniasz ich wkładu w grę (dopóki piłkarz gra w barcelonie jest dla Ciebie bogiem, ale jak odejdzie z automatu staje się dla Ciebie ścierą), sam klub bez piłkarzy jest niczym, bo to piłkarze kształtują go sportowo i wizerunkowo i to im powinny być przypisywane zasługi, klub jako instytucja jest głównie nastawiony na zyski i to może smutne ale taka jest prawda, może jak kiedyś dorośniesz to to zrumiesz
4
no powiedz co ten klub dla niego zrobił? :D raczej to działa w druga stronę, że to neymar zrobił wiele dla tego klubu i za to należy mu się szacunek, neymar przechodząc do Barcelony był już na kosmicznym poziomie i w każdym innym klubie miałby taki sam wkład w grę jak tutaj, więc daruj sobie teksty typu, że klub tyle dla niego zrobił, a on zero wdzięczności, bo prawda jest taka, że to on wiele zrobił dla klubu
0
a nawet jakby się chciała postarać, to griezmann jasno się wyraził, że nie opuści Atletico w trakcie bana transferowego, ponieważ jest to dla nich trudny okres, a on ich za bardzo szanuje. Szmatławce muszą o czymś pisać, trzeba wiedzieć które informacje są w miarę wiarygodne, a które to totalna bzdura. Polecam nie ufać we wszystko co piszą.
2
chłopie serio trochę obiektywizmu, zarzucasz, że Real dotarł do finału tylko dzięki sędziom, a już zapomniałeś jak przepchneli nas z psg? rozumiem, że można być mega wkręconym kibicem Barcelony ale to co Ty tu wypisujesz to jest czysta hipokryzka
1
chyba sobie jaja robisz, że bellerin jest najgorszy z trójki którą wymieniłeś, bo jest zupełnie odwrotnie
0
żebyś się nie ździwił, już w tamtym roku prawie Nas pogonili, gdyby nie sędziowie, byłby wielki płacz, jak nie będzie transferów marnie widzę ten sezon
0
bo insingnie się wypowiedział, że jego spełnieniem marzeń jest grą w Napoli?
2
beka z tych ocen, piłkarze nie istnieli w ogóle w pierwszej połowie, tutaj najwyższą oceną dla kogokolwiek powinno być max 3
0
a Ty chciałeś być fajny i nie wyszło, bo to samo można powiedzieć o Messim, który skopiował cieszynkę od Marcelo, także najpierw się doinformuj a potem pisz. Nikt nie patentuje cieszynek więc każdy może ich używać
1
dembele ma podpisany kontrakt z Borussia, więc nie gadaj, że nie zachowuje się nieprofesjonalnie, fajnie, że przechodzi ale to co robi to jest zwykła dziecinada, bo Borussia mając z nim ważny kontrakt wcale nie musi go sprzedawać, chciałbyś żeby u nas się tak zachowywał za dwa albo trzy lata?
0
no i Panie biznesmenie masz Pan słabego nosa, tak jak pisałem Dembele przychodzi za taką kwotą jaką chciała Borussia, a o cou najprawdopodobniej trzeba będzie zapomnieć, mam nadzieję, że ma Pan lepszego nosa do biznesu niż do transferów piłkarskich ;) pozdrawiam serdecznie
0
dobra to za niecały miesiąc sprawdzimy jak dobrego masz nosa ;)
1
no a co było z Krystyną w Realu? też milczał i jaki mamy skutek? że dalej będzie płakał w białej koszulce
1
a skąd wiesz, że cou chce odejść? z wymysłów prasy? na razie jedyne oficjalne wypowiedzi cou to te które mówił, że nigdzie nie odchodzi, bo nie chce być jednym z wielu
0
jeśli nr 86 to Twój rocznik urodzenia kolego, to troszkę współczuję, że jesteś aż takim marzycielem, bo w takim wieku raczej powinno myśleć się racjonalnie, po pierwsze isco nierealna opcja, to samo tyczy się wg mnie transferów dembele i coutinho, bankowo obaj nie przyjdą, jeśli już to jeden z nich i to bardziej prawdopodobne, że będzie to dembele i nie ma szans żeby była to kwota 70 mln, bo borrusia wcale nie chce go sprzedawać, to nam zależy na kupnie, więc albo wyłożymy tyle ile będą chcieli albo go nie dostajemy, taka jest kolego sympatyczny prawda