Przestancie sie licytowac kto jest lepszy (Messi czy C. Ronaldo). Przecierz to jest dziecinada. Tego nie mozna objektywnie ocenic. Mozna co najwyzej stwierdzic ze bardziej sie podoba gra tego lub tamtego bo to lub tamto.
To moj pierwszy wpis i chce rozjasnic sprawe kartek Xaviego.
Na stronie mundo deportivo znalazlem informacje ze po meczu z Villareal Xavi skomentowal prace sedziow jako katastrofalna (dokladnie: Sois un desastre). Sedzia glowny wpisal to do protokolu pomeczowego i potem komisja ligi (Comité de Competición) ukarala go za to, chyba nie dajac kartki ale obciazajac sankcja jak za kartke.
To moj pierwszy wpis i chce rozjasnic sprawe kartek Xaviego.
Na stronie mundo deportivo znalazlem informacje ze po meczu z Villareal Xavi skomentowal prace sedziow jako katastrofalna (dokladnie: Sois un desastre). Sedzia glowny wpisal to do protokolu pomeczowego i potem komisja ligi (Comité de Competición) ukarala go za to, chyba nie dajac kartki ale obciazajac sankcja jak za kartke.
Przestancie sie licytowac kto jest lepszy (Messi czy C. Ronaldo). Przecierz to jest dziecinada. Tego nie mozna objektywnie ocenic. Mozna co najwyzej stwierdzic ze bardziej sie podoba gra tego lub tamtego bo to lub tamto.
Komentarze
0
do Messimilian
Sedziow obchodzi i to bardzo czy zagranie jest celowe czy nie, bo dotkniecie reka pilki jest przewinieniem gdy jest celowe.
0
Przestancie sie licytowac kto jest lepszy (Messi czy C. Ronaldo). Przecierz to jest dziecinada. Tego nie mozna objektywnie ocenic. Mozna co najwyzej stwierdzic ze bardziej sie podoba gra tego lub tamtego bo to lub tamto.
Pozdro
0
Witam wszystkich.
To moj pierwszy wpis i chce rozjasnic sprawe kartek Xaviego.
Na stronie mundo deportivo znalazlem informacje ze po meczu z Villareal Xavi skomentowal prace sedziow jako katastrofalna (dokladnie: Sois un desastre). Sedzia glowny wpisal to do protokolu pomeczowego i potem komisja ligi (Comité de Competición) ukarala go za to, chyba nie dajac kartki ale obciazajac sankcja jak za kartke.
Pozdro
0
Witam wszystkich.
To moj pierwszy wpis i chce rozjasnic sprawe kartek Xaviego.
Na stronie mundo deportivo znalazlem informacje ze po meczu z Villareal Xavi skomentowal prace sedziow jako katastrofalna (dokladnie: Sois un desastre). Sedzia glowny wpisal to do protokolu pomeczowego i potem komisja ligi (Comité de Competición) ukarala go za to, chyba nie dajac kartki ale obciazajac sankcja jak za kartke.
Pozdro
0
do Messimilian
Sedziow obchodzi i to bardzo czy zagranie jest celowe czy nie, bo dotkniecie reka pilki jest przewinieniem gdy jest celowe.
0
Przestancie sie licytowac kto jest lepszy (Messi czy C. Ronaldo). Przecierz to jest dziecinada. Tego nie mozna objektywnie ocenic. Mozna co najwyzej stwierdzic ze bardziej sie podoba gra tego lub tamtego bo to lub tamto.
Pozdro