O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 233
  • Polecenia 2

Komentarze

2

Rzeczywiście bardzo ciężko się czyta, strasznie napisane

0

Wygra 3 mundialem , jaka wtedy była Brazylia a jaka jest teraz argentyna

0

niech cesc dolozy pare milionow jak tak bardzo chce grac u nas

0

No i wtedy cala filozofia wychowanków pojdzie sie walić. sprzedamy cale zaplecze mlodych. podobno thiago mial zostac i byc wlaczony do barcy A.pewnie po tozeby go sprzedac

0

te filmiki ktore wyswietlaja sie pod tematem glownym, jest tam film o meczu spanyolu z barca a w filmiku jest herb mallorki. ktos to zauwazyl czy tylko ja?

Zobacz wszystkie

2

Rzeczywiście bardzo ciężko się czyta, strasznie napisane

0

SB x 2 stamford bridge i santiago bernabeu :D:D

0

4-0 z milanem piekny mecz to byl , cwaniaki pewni awansu juz byli , co do atletico zgadzam sie dojrzali w zeeszlym sezonie teraz jest ich czas graja swietnie druzynowo a i gwiazdy tez sa z najwyzszej polki zobaczymy jak to bedzie

0

damy rade jak atletico nie bedzie sie bronic i sie otworzy to my juz zrobimy swoje byle obrona dzisiaj sie postarala

0

widac ze Puyol jest troche szerszy od niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?