0

@fcbfan1993 Oj już czytałem, że podobno na jednym tatuażu się nie kończy i apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jedyne właśnie co mnie powstrzymuję głównie, aby isć zrobić sobie jakiś, to wybór odpowiedniego studia, aby było wszystko tak jak chciałbym, no ale chyba większość miała takie dylematy przed pierwszym razem.

0

@marcin62 Od zawsze chciałem rękaw, ale niedawno zdecydowałem, że poczekam i na drugiej ręce zrobię sobie jakiś mniejszy, aby zobaczyć jak to będzie wszystko wyglądać ;D

0

@marcin62 Zależy mi właśnie też na tym, aby nie wyblakł szybko. Z tego co czytałem, zależy też jak o niego potem dbasz, dlatego nie olałbym tak tego.

0

@krajana Właśnie obawy są głównie o stan wykonania. Wzoru/pomysłu raczej nie będę żałować. Z natury mam zawsze obawy przed podjęciem takiej decyzji i muszę parę razy przemyśleć taką rzecz.

0

@marcin62 Wiem, lepiej nie oszczędzać i iść do kogoś kto się tym zajmuje na codzień, ale nadal mam jakieś małe obawy przed zrobieniem, że zostanie źle wykonany, bądź nie tak jak mi będzie pasować.

0

Macie jakieś tatuaże? Jak tak, to ile i czy żałujecie jakiegoś. Ja coraz poważniej myślę, żeby się zapisać na sesję, ale mam jakieś obawy, że będzie źle wykonany, bądź będę jakiegoś żałować.

1

@MrPGG co on ma nimi grać tiki taki?

1

Ale Fati by chodził za Xaviego. Aż żal człowiekowi, że tak się to potoczyło.

0

@mekston Tam chyba chodziło o Brazylijczyków.

0

Mr champions out w ostatnich meczach z Porto i Atleti 0 goli xD

1

Ostatnie porażki Messiego w LM to: Live, Bayern, PSG i Real, a Ronaldo: Lyon, Ajax, Porto i Atletico. Coś słabo ten Portugalczyk wygląda.
factos

1

boli was potezny riki puc?

0

3;0? Kim ma grać ten Xavi...

1

@neeed bez kitu

2

@Transu96 Marcelo wyżej niż Alba, Di Maria to żart, a Ibra to nie wiem dlaczego jest w tym zestawieniu, chyba tylko, bo to Ibra.

0

@Gavinho W topce ŚO, chłop który nic nie wygrał jeszcze, ma dostawać dużą podwyżkę, bo występuję w 1 składzie. Jestem zdania, że teraz powinien dostać większą kasę, ale nie dużą, jak podobno chcę i po 2 latach znowu, jeśli się sprawdzi.

0

@Zoker A jaki mamy budżet teraz, a jaki mieliśmy wtedy. Teraz mi je podaj.

0

@Zoker Inwestowaliśmy w Umtitiego, Roberto, Griezmanna, Coutinho i wiele innych. Jak to wyszło? Skończyły się czasy, gdzie będziemy rozdawać kasę.

0

@Sulimo Setki milionów? To nie czasy Bartomeu

1

Narzekaliście na Bartomeu, że rozdaje kasę na lewo i prawo jak ktoś zagra kilka miesięcy dobrze, a teraz narzekacie, że Laporta nie chce dać dużej podwyżki Araujo.

5

@Peciak Ludzie narzekali na Bartomeu, że daje podwyżki każdemu kto dobrze zagra, a teraz narzekają, że Laporta nie daje w takiej sytuacji XD

0

@Lordzi De Jong, Braithwaite i Dembele

23

@Criss18Barca No tak, bo trzeba od razu minute po meczu dodać info XD

4

@Kurkmen 3 miesiące? Nawet na trening nie trzeba iść

31

Robercik patelni na pustą nie dostał i nagle nie istnieje? Nowe, nie znałem.

2

@FCBMati10 No ludzie pisali, że nic się nie stało, bo każdy może jeden mecz zawalić odnośnie Lewego, a po Messim jadą ile się da. Ja już się przyzwyczaiłem, że większość boli potęga Messiego i będą mu umniejszać.

5

@dmcteam Oczywiście że Inter-Live, ale na psp1 Bayernik, bo Robercik gra XD

0

@amanter No takie teorię, że to prawda XD

0

@endriuuu2 Nie musi przestać kochać piłki, tylko stracił radość i chęci.

0

@Messibestplayerintheworld Jakby Neymar strzelił i byłby tak samo zmęczony a nawet gorzej, to by pobiegł uśmiechnięty i pione zbił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?