0

Brakuje nam rozgrywającego... Pomocników mam klasowych OK. Ale nie ma kto tym dyrygowac. Może to śmiesznie zabrzmi ale Polska kadra ma podobny problem :) solidna obron, dobry atak a co w środku? Wariacja. podniecamy się Xavim bo tyle nam pozostało. Nie oszukujmy się takiego gościa niegdy juz nie będzie :( chcemy Pogby a tak na prawdę potrzebujemy Isco. Jest do wyjścia z Realu! Może Ozil ewentualni. W ostateczności Koke

0

On by się nawet na ławkę nie łapał :D

1

Dobrze gadasz ale gra na jeden to spore ryzyko i na lepszych technicznie zawodników nie zadziała. Z drugiej strony dziwne ze gość z takim refleksem i szybkimi nogami biega tak wolno :P

1

Powinni mu przedłużać kontrakt co pół roku. Bo z wizją odejścia z klubu gra lepiej. Jak było ma początku sezonu? Kiedy nie był pewny przyszłości? Grał jak przed kilku laty. Teraz ma inne opcje i zdaje się że odpuszcza czasami. Gdyby nie ban wydaje mi się że nawet nie pojawiłby się pomysł na przedłużenie jego kontraktu.

0

Gra jak debiutant na zero ryzyka. To nie jest moim zdaniem postawa godna pochwały

2

Jak można stymulować obrzęk? :D

0

Chelsea akurat nie była nic nie znaczącym klubem przed przybyciem Abramowicza. Może nie byli faworytami w LM ale z tego co pamiętam za czasów Zoli, Tore Andre Flo i Desalliego tez walczyli o najwyższe cele

6

Ale pięknie się Chelsea przejechała na swojej kalkulacji. Nie przepadam za za żadną z tych drużyn ale podskoczylem z radości po golu na 2:2:-) jednak nienawiść do Mourinho gdzieś już mam w podświadomości :-)

0

Na którym miejscu jest Glik w tej klasyfikacji?

1

Dobrze gada polać mu ;) mam nadzieje ze będzie się sprawnie rozwijał. Wdzę w nim nowego Inieste :)

0

Neymar i tak przyszły nr 1 Ronaldinho Messi Neymar

1

Ale klub który sprzeda zawodnika do Barcy w lato będzie mógł z niego korzystać w lidze. Jeśli sprzeda go do innego klubu nie będzie miał takiej mmożliwości. Wiec to i tak dla danego klubu dobra opcja

0

U nas w sejmie tak śpiewali Wiplerowi i to nie kibice tylko wysoko postawieni "kulturalni politycy" i nikt nie robił afery :/ ale to smutne...

0

Dla mnie też Atletico pokazało brak charakteru. W sporcie nie ma miejsca na coś takiego jak "nie mamy szans". Jaki oni pokazują przykład młodym kibicom? Czyli jakby pierwszy mecz przegrali 3 albo 4 do 0 a nie 1 to na drugi w ogóle by nie wyszli? co za jakieś głupie kalkulacje że jeszcze dużo meczy i że środek sezonu i że Puchar Króla to mało ważne trofeum? Żałosna postawa "gladiatorów" z Atletico i tyle.

0

obawiam się że nie zagra :/

0

Alexis może i nie ale Ney? śmiem twierdzić że na początku potykał się o swoje nogi, linie i zbyt długie źdźbła trawy :P

1

Suarez nie może się ogarnąć. Ciężko się patrzy jak się męczy ale weźmy pod uwagę że on tak na prawdę zaczyna grać w Barcelonie. Ile czasu potrzebował Neymar albo Alexis obudzili się dopiero po roku a Luis gra raptem 3 miesiące. Nie skreślajcie go z pierwszej jedenastki. Jeszcze nam wygra nie jeden mecz ;)

0

Wyobrazcie sobie ze prawdopodobnie dozyjemy czasow w ktorych ktos bedzie bil rekordy Messiego :)

1

Gol padl znow po popisowej akcji Busiego i Pique. Bardzo mi to przypominalo akcje Celty w przegranym meczu. Balem sie ze wynik tez bedzie podobny. Na szczescie mamy Leo:)

20

Co jeszcze musi zrobic Mascherano zeby wygryzc Busiego ze sklady? Czy Enrique jest az tak przestraszonym debilem ze nie chce widziec roznicy w grze zespolu gdy mamy walczaka na dm

0

Alves jeden z najslabszych punktow w zespole nie ma zmiennika. Przeciez to paradoks na miare polskiej ligi...

2

W ostatnim sezonie byl egzekwo z Alexisem jesli chodzi o wole walki. Teraz zostal sam na placu boju bo przeciez zarzad wolal zostawic Pedro

0

Nienawidzilem Mourinho w Chelsea jak i w Realu teraz jest mi obojetny i bije sie z sumieniem czy aby to nie byloby dobre dla naszej druzyny

0

w grze i tez bedzie pass i czekanie co zrobi kolega:/

1

To ze pomocnicy graja bez pomyslu to nie tylko ich wina. Zawodnicy z przodu stoja bez pilki. My pare lat temu wygrywalismy mecze taktyka podaj wbiegnij teraz jest tylko podaj... Jedyny Messi zawsze po podaniu z glebi pola zaraz jest w 16stce. Boje sie ze Suarez z czasem straci tego swohego wariata"

0

Suarez strzela pierwsza dla Barcy zwycieska bramke w 90 min spotkania Ligi Mistrzow i jej nie celebruje? Jakos sobie tego nie umiem wyobrazic. Rozumiem szacunek do bylego zespolu ale niektore reakcje sa bezwarunkowe

1

Myślicie że mecz przegrany przez bierność Busquetsa coś zmieni w sprawie defensywnego?

0

Adama to mi przypomina diabła tasmańskiego z looney tunesów :D
Biega jak szalony za tą piłką. Co akurat bardzo na plus. Halilović, Ie, Samper i właśnie Adama to będzie trzon naszej drużyny za jakieś 3 do 5 lat

2

Do poki Busi bedzie swieta krowa przez ktora cierpi Masherano a co za tum idzie kibice. Do poki resztki tiki-taki w genach pomocnikow beda zatrzymywaly nasze kontry na 50m i do poki Massi bedzie gral wszedzie i nigdzie a my bedziemy udawac ze to nasza 9 to nie zmieni sie nic a my bedziemy nadal liczyc ze bedzie lepiej "bo przeciez musi"

1

To samo chciałem napisać :) chyba wszyscy kibice Barcelony sikaja po nogach na tą wiadoność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?