Aragones mógłby sobie wygrać nawet MŚ z reprezentacją Polski, ale dla mnie jest nikim.
Po za tym śmiesznie się to skończyło... 3 tys za obrażenie piłkarza, który jest już legendą futbolu?
Jeszcze ta sytuacja z Eto'o. Tylko mnie ten film bardziej irytuje niż budzi podziw? :] Z całym szacunkiem dla autora, bo takie emocje chyba też przewidziałem ;]
Aragones mógłby sobie wygrać nawet MŚ z reprezentacją Polski, ale dla mnie jest nikim.
Po za tym śmiesznie się to skończyło... 3 tys za obrażenie piłkarza, który jest już legendą futbolu?
Jeszcze ta sytuacja z Eto'o. Tylko mnie ten film bardziej irytuje niż budzi podziw? :] Z całym szacunkiem dla autora, bo takie emocje chyba też przewidziałem ;]
Komentarze
0
Boże znowu przypomniało mi się to "białe gówno"
Aragones mógłby sobie wygrać nawet MŚ z reprezentacją Polski, ale dla mnie jest nikim.
Po za tym śmiesznie się to skończyło... 3 tys za obrażenie piłkarza, który jest już legendą futbolu?
Jeszcze ta sytuacja z Eto'o. Tylko mnie ten film bardziej irytuje niż budzi podziw? :] Z całym szacunkiem dla autora, bo takie emocje chyba też przewidziałem ;]
0
_DonNestor_
U mnie "The channel is offline..." ; /
0
... powiedziała osoba, która przeczytała artykuł w mniej niż minutę.
Człowieku najpierw przeczytaj, a dopiero potem skomentuj.
0
Nie o to mi chodziło :)
Makka się pomylił ;]
Jeśli nie masz fiesty na dysku to tutaj możesz przesłuchać, tylko trochę kijowa wersja :D
http://www.goear.com/listen/b8c5969/Etoo-etoo,-comment-tu-tappelles,-je-mapelle-samuel-Pau-Vallve
0
Już mam :D
COMMENT TU T'APPELLES ? JE M'APPELLE SAMUEL ETOOOOOOOOOOOOOOOOOO, ETOOOOOOOOO !!! COMMENT TU T' APPELLES....
0
_DonNestor_
U mnie "The channel is offline..." ; /
0
Wydaje mi się, że musisz być zalogowany... bo też nie mogę wybrać :)
0
Jeśli to prawda to piłka jest ostatnią rzeczą, o której myśli teraz Henry. Wcale mu się nie dziwię.
Titi daj znać Polskim fanom to się z tymi idiotami policzą :)
0
... powiedziała osoba, która przeczytała artykuł w mniej niż minutę.
Człowieku najpierw przeczytaj, a dopiero potem skomentuj.
0
Boże znowu przypomniało mi się to "białe gówno"
Aragones mógłby sobie wygrać nawet MŚ z reprezentacją Polski, ale dla mnie jest nikim.
Po za tym śmiesznie się to skończyło... 3 tys za obrażenie piłkarza, który jest już legendą futbolu?
Jeszcze ta sytuacja z Eto'o. Tylko mnie ten film bardziej irytuje niż budzi podziw? :] Z całym szacunkiem dla autora, bo takie emocje chyba też przewidziałem ;]