0

Wie ktos moze co sie dzieje z yaya toure ? Bo podejrzewam ze nie jest w skladzie tylko ze wzgledu na jakies klopoty zdrowotne , a co do podanych skladow to nie wiem czy mascherano to odpowiednia osoba do upilnowania dzeko to tyle siema !

0

Narazie cienizna okropna

0

Moim zdaniem ten pan powinien sam zakończyć karierę sędziowską bo on nawet nie powinien sędziować meczów na poziomie okręgowym , najgorszy sędzia jaki biegał po boiskach europejskich i nie mówie tego tylko po tym meczu , cały czas pokazuje że jest poprostu nie odpowiednia osobą do wymierzania wyroków

1

Jedyne co mnie cieszy to to ze potrafia przyznac ze zajebali , no tylko zubi jak zwykle oglądał zajebisty mecz bo ja przez 90 minut ogladalem zalosny dramat

38

No i co tu komentowac wiedzialem ze wbije tu jakis plebs z madrytu

0

Oj kolego zdecydowanie wolalbymb trafic na bayer a nizeli na szachtar

2

A na stronie realu "..zagrali jeden dobry mecz i juz podnieceni w kataloni " i taoie komentarze mozna tam przeczytac co chwile widac, widac ze u nas xhlopaki coraz lepiej sie rozumieja i do konca sezonu bedzie zaciekla walka ale wiecie jak to jest 5 bramek wpakowanych sevilli to dla nich mecz z ogorami a oni co tydzien wygrywaja z zespolami o 3 klasy lepszymi tak wiec milego hejtowania chlopaki z madrytu

0

także byłem za tym transferem ,niestety zarzad rozpatruje to w inny sposób ,a teraz przez sankcje transferowe to nie ma co liczyc na tego zawodnika , tak naprawde w obecnym sezonie gramy 10 zawodników bo cięzko mi okreslic role jaka odgrywa Rakitic w naszym zespole

0

Byłem załamany po sprzedaniu Fabregasa ale liczyłem ze jednak może Rakitic cos pokaze.. no cóż narazie nie pokazuje niczego oprócz kilku dobrych strzałów z dystansu nie wiem czy było ich 5 , a do tego niestety Andres obniżył loty niesamowicie co ukazują statystyki nie mamy środka pola i jeżeli sie nasze chłopaki nei obudzą to beziemy z reką w nocniku do lata 2016 bo nie wierze w to ze tercet Neymar Suarez Messi bedzie rozmontowywać kazdą obrone co mecz jest to poprostu nie możliwe

2

No co tu dużo mówić dla mnie jest to najlepsza pozycja dla Leo , zawsze byłem pod wrażeniem gdy schodził z prawego skrzydła na środek i oddawal strzały zza pola karnego ,czego obecnie przez ostatni o obecny sezon nie zauwazylem oby tylko Enrique zastosowal to co Martino , Leo na prawe skrzydło a Suarez na szpicy i bedzie optymalnie :P

0

Dali pretekst do zmiany :)

0

kolego mam nadzieje ze nie zapomniałeś o braku owego szczęścia przy sutyacjach w których piłka obijała poprzeczkę

0

Tylko dzięki indywidualnościom mamy jeszcze czego szukac w tym sezonie , kompletny brak środka pola pojedyncze przebłyski na silniejszych przeciwników niestety chyba nie pomogą , tak z innej beczki nie wiem jak wy to widzicie ale Enrique powinien zaczynac ustalać skład od Suareza ten gościu jest poprostu genialny nie mam pytan pozdrawiam i obyśmy więcej nie musieli przezywac takich dramatów Veb

0

Oj kolego bardzo cie powiozlo widac ze jeates bardzo zagorzalym fanem to jest futbol i to jest piekne ze czasem mozemy zejsc na ziemie szkoda ze w takim meczu ale kiedys trzeba

0

Wkoncu wypowiedzi zgodne z prawda co do kpmentarzy wczesniejszych o javierze na srsrodku obrony gdy jest to najlepszy defensywny pomocnik na swiecie ktory przewyzsza busiego o 2 klasy a niestety marnujemy jefo talent ustawiajac go na obronie gdzie niestety w tej lini mascherano nie sprawdza sie w 100% ze wzgledu na wzrost , na temat naszego ataku mozna krotko odpowiedziec suarez ogien walka glod gry neymar pozytywnie choc spodziewalem sie wiecej a messi (moj idol , masta, i wzor do nasladowania,) zagral bardzo pobizej oczekiwan mial przeblyski ale taktyka ancelotiego wypalila w 150% bo nie mial miehsca na boisku a sytuacje ktorej nie wykorzystal trzeba mu wybaczyc geniusz ikera i tyle ale zayral ponizej oczekiwan zreszta takbsame jak don anders mile zaskoczenie xavi nie spodziewalem sie ze general pokaze klase rakitic niczy mnie nie urzekl no moze podanie dla realu na 3:1 wyborne mam nadzieje ze juz takie cos sie nie powtorzy , real takich prezentow nie marnuje nawet bez garetha licze na to ze w następnym spotkaniu wyjdziemy naladowani energia jak real po dwoch wtopach bardzo by sie do przydalo .Duzo pracy lucho bardzo duzo ale wierze ze podolasz .ancelloti genialny trener naprawde szacun pozdrawiam fanow obu klubow .zagorzaly kibic barcy VEB !!!

0

napisze tylko jedno . :( El Guaje bede zawsze o Tobie pamiętał

0

w pełni zgadzam sie z opinią Wengera finał będzie hiszpański :)

0

Eendriu
Z tego co kojarze to przed meczem z Valencią miał i ch albo 37 albo 38 wiec ponad 40 juz jest ;)

0

NethaSport
oj o ich zarobki to ja bym się nie martwił , każdy z tych kopaczy ma wiecej kasy niz ty bedziesz miał w zyciu no chyba ze ci szczescie dopisze ;)

0

Trzeba wygrać lige mistrzów żeby nie spisać tego sezonu na straty , jeżeli wygraja lige mistrzów będą świecić bardziej niż Real po wygraniu ligi , mam nadzieje ze tylko po to oszczedza w meczach ligowych , naszych rozgrywających bo innego powodu to ja nie widze

0

Królewski94
Pragne Ci przypomnieć co robił Mourinho po przejściu Barcy w pólfinale Ligi Mistrzów ;)

0

Powiem szczerze że nie spodziewałem się aż tak dobrego meczu , naprawde to było to na co czekałem ! VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?